اخبار داغ

همکاری با قرارگاه خاتم الانبیاء و اجرای طرح ۲۸ مخزن در مناطق نفت خیز جنوب

به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز و به نقل از آنزان آنلاین، دستگاه حفاری ۵۶ فتح شرکت ملی حفاری در میدان نفتی اهواز عملیاتی شد. در چارچوب همکاری با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء و در اجرای طرح توسعه ۲۸ مخزن در گستره مناطق نفتخیز جنوب، دستگاه حفاری ۵۶ فتح شرکت ملی حفاری در موقعیت میدان […]

اشتراک گذاری
28 مهر 1400
49 بازدید
کد مطلب : 135530

به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز و به نقل از آنزان آنلاین، دستگاه حفاری ۵۶ فتح شرکت ملی حفاری در میدان نفتی اهواز عملیاتی شد.

در چارچوب همکاری با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء و در اجرای طرح توسعه ۲۸ مخزن در گستره مناطق نفتخیز جنوب، دستگاه حفاری ۵۶ فتح شرکت ملی حفاری در موقعیت میدان نفتی اهواز مستقر و در چرخه عملیات قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران مسعود افشار معاون مدیرعامل در عملیات حفاری در توضیح بیشتر در این باره گفت: ملی حفاری در طرح توسعه میدان های نفتی اهواز، مارون و لالی با قرارگاه خاتم همکاری و مشارکت دارد.

وی افزود: در راستای این همکاری شرکت ملی حفاری ایران ۱۰ دستگاه حفاری در پروژه های پیش گفته به کارگیری می کند که در گام نخست دکل سنگین خشکی ۵۶ فتح در موقعیت چاه ۳۵۰ اهواز مستقر و آغاز به کار کرد.

افشار اظهار کرد: در همین ارتباط دستگاه های حفاری ۸۱ و ۹۱ فتح در حال جابجایی و استقرار در میدان نفتی ماورن و دکل ۶۸ در راه لالی برای شروع به حفاری در این میدان است.

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری در عملیات حفاری اظهار کرد: با آماده شدن زیرساخت ها از جمله محل نصب دستگاه حفاری (لوکیشن) به زودی تعداد دکل ها در موقعیت های پروژه افزایش خواهد یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *