اخبار داغ

سومین پیش‌سمپوزیوم یکصدسال گردشگری ایران

به گزارش پایگاه خبری تجهیزنیوز، سومین سلسله از وبینارهای پیش‌سمپوزیوم یکصدسال گردشگری ایران همزمان با هفته گردشگری برگزار می‌شود. در این وبینارها که از روز دوشنبه، ششم مهرماه آغاز می‌شود، سیر تحولات تاریخی یک‌صد سال گذشته در گردشگری بررسی می‌شود و راهکارها و چشم‌انداز آینده توسط اساتید و کارشناسان این حوزه‌ها مورد تحلیل قرار می‌گیرد. […]

اشتراک گذاری
01 مهر 1400
165 بازدید
کد مطلب : 133959

به گزارش پایگاه خبری تجهیزنیوز، سومین سلسله از وبینارهای پیش‌سمپوزیوم یکصدسال گردشگری ایران همزمان با هفته گردشگری برگزار می‌شود.

در این وبینارها که از روز دوشنبه، ششم مهرماه آغاز می‌شود، سیر تحولات تاریخی یک‌صد سال گذشته در گردشگری بررسی می‌شود و راهکارها و چشم‌انداز آینده توسط اساتید و کارشناسان این حوزه‌ها مورد تحلیل قرار می‌گیرد.

موضوع این وبینارها، سیر تحول تاریخی هتل‌ها و مراکز اقامتی، بومگردی‌ها و اقامتگاه‌های سنتی، تورگردانی و تورهای ورودی به ایران، آژانس‌های مسافرتی در ایران، خوراک، غذا، نوشیدنی و رستوران، آموزش‌های مهارتی، گردشگری شهری، گردشگری سلامت و طب سنتی، گردشگری فرهنگی، زیارتی، طبیعت‌گردی و ورزشی، سیاست‌گذاری در گردشگری، فناوری‌های نوین و کسب‌وکارهای جدید گردشگری، خدمات آموزشی و پژوهشی گردشگری خواهد بود.

این وبینارها در مقدمه سمپوزیوم یکصدسال گردشگری ایران و در روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه هفته آینده، همزمان با هفته گردشگری، از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۰ شب برگزار می‌شود.

برای شرکت در این وبینارها که به صورت رایگان برگزار می‌شود، می‌توان از نشانی tourismsymposium.ir/webinar دسترسی پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *