اخبار داغ

تعویض بیش از ۳۶هزار متر سیم به کابل خودنگهدار در اهواز

به گزارش پایگاه خبری تجهیزنیوز به نقل از عطر کارون سرپرست شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: ۳۶بیش از هزار متر شبکه سیمی در راستای حفظ پایداری شبکه برق و افزایش رضایت شهروندان اهوازی به کابل خود نگهدار تبدیل شد. در راستای طرح ملی کاهش تلفات انرژی، افزایش پایداری و تحقق چشم انداز ۱۴۱۰شرکت و […]

اشتراک گذاری
30 شهریور 1400
169 بازدید
کد مطلب : 133738

به گزارش پایگاه خبری تجهیزنیوز به نقل از عطر کارون سرپرست شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: ۳۶بیش از هزار متر شبکه سیمی در راستای حفظ پایداری شبکه برق و افزایش رضایت شهروندان اهوازی به کابل خود نگهدار تبدیل شد.

در راستای طرح ملی کاهش تلفات انرژی، افزایش پایداری و تحقق چشم انداز ۱۴۱۰شرکت و رسیدن به ۹۹ دقیقه خاموشی به ازای هرمشترک درسال، مقدار ۳۶۱۱۰ مترکابل خودنگهدار در بخشهائی از بافت مرکزی و شرق اهواز نصب شد.

مهرداد فارسی مدان با اشاره به مزایای استفاده از کابلهای خود نگهدار در شبکه توزیع اظهارداشت: استفاده از این نوع کابلها باعث افزایش تاب آوری، کاهش استفاده غیرمجاز از برق، بهینه سازی شبکه فشارضعیف،کاهش حوادث وکاهش هزینه شاخه زنی و کم شدن خطر آتش سوزی در مناطق مشجر و صیانت از محیط زیست می شود.

وی همچنین در خصوص محل اجرای این پروژه ها اظهار کرد: عملیات تعویض سیم به کابل خودنگهدار که طی آن تعداد۴ دستگاه ترانس نیز نصب شد در مناطق کوی پلیس، مستغلات، ترابری، فولادشهر و قسمتی از کوی ایثار صورت گرفت.

فارسی مدان اعتبار هزینه شده در این طرح را بالغ بر۴۷میلیارد و ۲۰۹میلیون ریال دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *