اخبار داغ

آغاز واکسیناسیون دانش‌آموزان در خوزستان

به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز و به نقل از هما خوزستان، رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز اعلام کرد: دانش‌آموزانی که از ابتدای مهر وارد سال آخر متوسطه دوم می‌شوند برای دریافت واکسن می‌توانند به مراکز تجمیعی واکسیناسیون در خوزستان مراجعه کنند.  دکتر فرهاد ابول نژادیان بیان کرد: با توجه به اهمیت واکسیناسیون برای بازگشایی مدارس، […]

اشتراک گذاری
30 شهریور 1400
94 بازدید
کد مطلب : 133764

به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز و به نقل از هما خوزستان، رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز اعلام کرد: دانش‌آموزانی که از ابتدای مهر وارد سال آخر متوسطه دوم می‌شوند برای دریافت واکسن می‌توانند به مراکز تجمیعی واکسیناسیون در خوزستان مراجعه کنند.

 دکتر فرهاد ابول نژادیان بیان کرد: با توجه به اهمیت واکسیناسیون برای بازگشایی مدارس، در مرحله نخست تزریق واکسن، کلیه دانش‌آموزان در گروه ذکر شده می‌توانند واکسن دریافت کنند و واکسیناسیون سایر دانش‌آموزان نیز به زودی آغاز می‌شود.

وی افزود: تاکنون بیش از ۲ میلیون و ۴۰۰

هزار دز واکسن در خوزستان تزریق شده است و امیدواریم با توجه به موجودی مناسب واکسن در استان شاهد مشارکت همه مردم در واکسیناسیون باشیم تا با ایجاد ایمنی مطلوب در جامعه از ایجاد موج بعدی کرونا جلوگیری شود.

طبق آخرین رنگ بندی چهار شهرستان شوشتر، ماهشهر، شوش و هندیجان در خوزستان در وضعیت قرمز و بقیه در وضعیت زرد و نارنجی کرونایی قرار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *