اخبار داغ

ورود محموله ۵۳۰ هزار دُز واکسن کرونا به خوزستان

به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز و به نقل از امید خوزستان، دکتر فرهاد ابول نژادیان بامداد چهارشنبه در گفت و گو با شبکه استانی خوزستان بیان کرد: با تلاش همکاران ما در حوزه بهداشت و همراهی نیروهای بسیجی و هلال احمر، در ۲۴ ساعت گذشته ۷۳ هزار دُز واکسن در خوزستان تزریق شد که […]

اشتراک گذاری
17 شهریور 1400
100 بازدید
کد مطلب : 128203

به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز و به نقل از امید خوزستان، دکتر فرهاد ابول نژادیان بامداد چهارشنبه در گفت و گو با شبکه استانی خوزستان بیان کرد: با تلاش همکاران ما در حوزه بهداشت و همراهی نیروهای بسیجی و هلال احمر، در ۲۴ ساعت گذشته ۷۳ هزار دُز واکسن در خوزستان تزریق شد که امیدواریم از مرز ۱۰۰ هزار دز عبور کنیم.

وی افزود: تلاشمان بر این است که ابتدا افراد ۳۵ سال به بالا را در خوزستان هر چه سریعتر واکسینه کنیم.

ریس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: در یکی، ۲ روز آینده با کمتر شدن ازدحام افراد ۳۵ سال به بالا، فراخوان واکسیناسیون افراد بالای ۳۰ سال را اعلام می‌کنیم تا با حداکثر سرعت، واکسیناسیون را پیش ببریم.

وی در خصوص نحوه فروش داروی رمدیسیویر افزود: این یک داروی دولتی و بیمارستانی است و قیمت آن در همه جا باید به یکسان باشد.

ابول نژادیان با بیان اینکه داروی رمدیسیویر در روزهای اخیر کاهش قیمت داشته گفت: قیمت این دارو پیش از این حدود هفت میلیون ریال بود اما به تازگی سه میلیون و ۷۰۰ هزار ریال شده و باید با این قیمت عرضه شود.

وی افزود: شهروندان می‌توانند در صورت تخلف در فروش قیمت داروی رمدیسیویر، موضوع را به اداره بازرسی دانشگاه علوم پزشکی اهواز گزارش دهند.

اکنون ۱۶ شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز، پنج شهرستان نارنجی و ۶ شهرستان زرد کرونایی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *