اخبار داغ

مرحله دوم سود سهام عدالت از امروز واریز می شود

پیگیری ها حاکی  از آن است که  دیروز جلسه مهمی با موضوع واریز سود سهام عدالت برگزار شده است. در این جلسه تصمیم بر این گرفته شد که به احتمال قوی از امروز فرآیند واریز مرحله دوم و آخر سود سهام عدالت آغاز می شود. لازم به ذکر است مانند مرحله اول که واریز سود […]

اشتراک گذاری
14 تیر 1400
118 بازدید
کد مطلب : 60313

پیگیری ها حاکی  از آن است که  دیروز جلسه مهمی با موضوع واریز سود سهام عدالت برگزار شده است. در این جلسه تصمیم بر این گرفته شد که به احتمال قوی از امروز فرآیند واریز مرحله دوم و آخر سود سهام عدالت آغاز می شود.

لازم به ذکر است مانند مرحله اول که واریز سود طی چند روز از پنج شنبه آغاز و تا جمعه ادامه داشت این مرحله نیز به دلیل طی مراحل بانکی، ممکن است چند روزی به طول انجامد و سهامداران عدالت به تدریج سود خود را دریافت کنند. همچنین فردا اسامی شرکت‌هایی که با تاخیر چند ماهه سود خود را واریز نکرده اند توسط رئیس سازمان بورس اعلام خواهد شد.

از شرکت‌هایی که تاکنون سودی واریز نکرده بودند ۳ تا ۴ شرکت سود خود را در چند روز گذشته واریز و ۲ تا ۳ شرکت سود را همچنان واریز نکرده اند. گفته می‌شود دلیل این عدم پرداخت سود، برنامه افزایش سرمایه‌ای بوده است که شرکت‌ها تصمیم دارند انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *