اخبار داغ

نحوه برگزاری آزمون جامع در دانشگاه خوارزمی/ آخرین مهلت دفاع

معاون آموزشی دانشگاه خوارزمی گفت: تاریخ ۳۰ شهریور به عنوان آخرین مهلت دفاع پایان نامه و ۲۴ شهریور آخرین زمان ثبت نام برای دفاع تعیین شده است. به گزارش پایگاه خبری تجهیزنیوز وبه نقل ازخبرگزاری مهر، محمدحسین عبداللهی گفت: تدابیر لازم برای برگزاری آزمون جامع دکتری در تیرماه انجام شده است تا از فرصت تابستان […]

اشتراک گذاری
17 خرداد 1400
108 بازدید
کد مطلب : 53579

معاون آموزشی دانشگاه خوارزمی گفت: تاریخ ۳۰ شهریور به عنوان آخرین مهلت دفاع پایان نامه و ۲۴ شهریور آخرین زمان ثبت نام برای دفاع تعیین شده است.

به گزارش پایگاه خبری تجهیزنیوز وبه نقل ازخبرگزاری مهر، محمدحسین عبداللهی گفت: تدابیر لازم برای برگزاری آزمون جامع دکتری در تیرماه انجام شده است تا از فرصت تابستان برای برگزاری دروس عملی استفاده شود.

وی بر به روز رسانی پایان نامه‌ها و نظارت بر دفاع رساله‌ها طبق زمانبندی اعلام شده تاکید کرد و گفت: تاریخ ۳۰ شهریور به عنوان آخرین مهلت دفاع پایان نامه و ۲۴ شهریور آخرین زمان ثبت نام برای دفاع تعیین شده است.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خوارزمی درباره برگزاری مصاحبه دکتری افزود: مصاحبه دکتری عموماً مجازی برگزار می‌شود و توصیه ما نیز برگزاری آن به صورت مجازی است اما برخی دانشکده‌ها در صورتی که بتوانند اقدامات لازم را انجام داده و بتوانند پروتکل‌ها را رعایت کنند به صورت موردی و برای برخی دروس می توانند آزمون را حضوری برگزار کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *