اخبار داغ

بازتاب بیانات رهبر معظم انقلاب در جهان

به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز، سخنان رهبر معظم انقلاب به مناسبت روز جهانی قدس که به صورت مستقیم از شبکه های ایران پخش شد، بازتاب گسترده‌ای در جهان داشت. رهبر ایران مبارزه با اسرائیل را مبارزه با ظلم دانست خبرگزاری فرانسه اندک زمانی پس از این سخنرانی به بیانات ایشان پرداخت و نوشت: رهبر عالی […]

اشتراک گذاری
17 اردیبهشت 1400
187 بازدید
کد مطلب : 48211

به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز، سخنان رهبر معظم انقلاب به مناسبت روز جهانی قدس که به صورت مستقیم از شبکه های ایران پخش شد، بازتاب گسترده‌ای در جهان داشت.

رهبر ایران مبارزه با اسرائیل را مبارزه با ظلم دانست

خبرگزاری فرانسه اندک زمانی پس از این سخنرانی به بیانات ایشان پرداخت و نوشت:

رهبر عالی ایران گفت که اسرائیل نه یک کشور که یک پادگان تروریستی علیه ملت فلسطین و دیگر ملتهای مسلمان است، بنابر این مبارزه با آن، مبارزه با ظلم و تروریسم و وظیفه‌ای همگانی است.

رهبر ایران اسرائیل را یک پادگان تروریستی نامید

خبرگزاری رویترز با بازتاب بیانات امروز مقام معظم رهبری بمناسبت روزجهانی قدس نوشت:

رهبر عالی ایران اسرائیل را یک «پادگان تروریستی» نامید.

رهبر عالی ایران روز جمعه از ملت های مسلمان خواست تا نبرد خود علیه اسرائیل را ادامه دهند و آن را یک دولت ندانست، بلکه یک پادگان تروریستی خواند که علیه فلسطینیان است.

رهبر عالی ایران در نطق زنده تلویزیونی خود گفت که جنگیدن بر علیه این رژیم مستبد، جنگ علیه ظلم و تررویسم است و این یک وظیفه عمومی است.

 مبارزه با این رژیم قاتل وظیفه همگانی است

رویترز عربی با انتشار بخش هایی از بیانات مقام معظم رهبری نوشت که آیت الله خامنه ای، رهبر عالی ایران روز جمعه از کشورهای اسلامی خواست که به مبارزه با اسرائیل ادامه دهند.

 صهیونیست ها فلسطین غصب‌شده را از همان روز نخست به پایگاه تروریسم تبدیل کرده‌اند.

رهبر ایران تاکید کرد که اسرائیل نه یک کشور، بلکه یک پادگان تروریستی علیه ملّت فلسطین است و مبارزه با این رژیم قاتل، مبارزه علیه بی عدالتی و مبارزه با تروریسم است و این وظیفه همگانی است.

روند فروپاشی اسرائیل آغاز شده است 

پایگاه خبری «روسیاالیوم» نوشت که آیت الله خامنه ای در سخنرانی روز جهانی قدس تاکید کرد که روند فروپاشی اسرائیل آغاز شده است و هیچ کسی نمی تواند جلوی آن را بگیرد.

آیت الله خامنه ای در این سخنرانی که به زبان عربی نیز ایراد شد، اظهار کرد که که اسرائیل نه یک کشور بلکه پایگاه عملی برای ترور علیه فلسطینی ها است.

آیت الله خامنه ای در ادامه تاکید کرد که روند فروپاشی رژیم صهیونیستی آغاز شده و متوقف نخواهد شد و تلاش برای حفظ اسرائیل بی ثمر خواهد بود.

رهبر ایران تأکید کرد که توازن قوا به نفع فلسطینی ها و جبهه مقاومت با خودکفایی در قدرت نظامی، دفاعی و ساخت سلاح های موثر تغییر کرده است.

آیت الله خامنه ای افزود که وحدت و هم‌افزایی مسلمین بر محور قدس شریف، کابوس دشمن صهیونیست و حامیان آمریکایی و اروپایی آن است. طرح ناکام «معامله‌ی قرن» و سپس تلاش برای عادی سازی روابط چند دولت ضعیف عربی با رژیم غاصب، کوشش های مذبوحانه برای فرار از آن کابوس است و این تلاش ها به جایی نخواهد رسید؛ حرکت نزولی و رو به زوالِ رژیم  صهیونیستی آغاز شده و وقفه نخواهد داشت.

رهبر ایران تصریح کرد که دشمن صهیونیستی امروز ضعیف تر از هر زمان دیگری است.

دولت های ضعیف از روابط با این دشمن بهره نخواهند برد

تارنمای روزنامه «رای الیوم» نیز نوشته است که آیت االله خامنه ای، رهبر ایران گفت که روند فروپاشی اسرائیل آغاز شده است و هیچ کس نمی تواند آن را متوقف کند.

رهبر ایران در یک سخنرانی به زبان عربی که روز جمعه به مناسبت روز قدس ایراد شد گفت که اسرائیل نه یک کشور بلکه پایگاه عملی برای ترور علیه فلسطینی ها است.

آیت الله خامنه ای تاکید کرد که دولت های ضعیف از روابط با این دشمن بهره نخواهند برد.«معامله‌ی قرن» و سپس تلاش برای عادی سازی روابط چند دولت ضعیف عربی با رژیم غاصب، کوشش های مذبوحانه برای فرار از آن کابوس است.
رهبر ایران افزود که قاطعانه می گویم این کوشش ها به جایی نخواهد رسید؛ حرکت نزولی و رو به زوالِ دشمن صهیونیستی آغاز شده و وقفه نخواهد داشت.

آیت الله خامنه ای همچنین از فلسطینیان خواست تا راهبرد و موضع واحدی در مقابل رژیم صهیونیستی  اتخاذ کنند.

ماجرای فلسطین، همچنان مهم‌ترین و زنده‌ترین مساله‌ مشترک امّت اسلامی است

تارنمای«مرکز اطلاع رسانی فلسطین»نیز با انتشار مشروح کامل سخنان مقام معظم رهبری در روز جهانی قدس نوشت که رهبر انقلاب اسلامی تاکید کردند که مساله فلسطین هنوز مهمترین و زنده‌ترین موضوع مشترک میان کشورهای اسلامی است.

تأسیس رژیم صهیونیستی با منطق سست و پوشالی انجام شد. سُست‌ تر و بی‌ پایه‌تر از منطق پوشالی تأسیس رژیم صهیونیستی چیست؟ اروپایی‌ها بنا بر ادّعای خود، به یهودیان در سال های جنگ جهانی دوّم ظلم کرده‌اند، پس باید با آواره کردن ملّتی در غرب آسیا و کشتارهای فجیع در آن کشور انتقام یهودیان را گرفت. این منطقی است که دولت‌های غربی با حمایت بی‌دریغ و دیوانه‌وار خود از رژیم صهیونیستی به آن تکیه کرده و بدین‌گونه، همه‌ی ادّعاهای دروغین خود در باب حقوق بشر و دموکراسی را تخطئه کرده‌اند و این ماجرای خنده‌آور و گریه‌آور بیش از هفتاد سال است که ادامه دارد و هر از چندی برگ دیگری بر آن افزوده می‌شود.

مبارزه با این رژیم، مبارزه با تروریسم است

تارنمای خبری «المسیره» نیز متن کامل سخنان رهبری را در مهمترین ستون خبری خود منتشر کرده است.

آیت الله خامنه ای تاکید کرد که اسرائیل نه یک کشور، بلکه یک پادگان تروریستی علیه ملّت فلسطین است و مبارزه با این رژیم قاتل، مبارزه علیه بی عدالتی و مبارزه با تروریسم است و این وظیفه همگانی است.

رهبر انقلاب اسلامی در سخنرانی روز جهانی قدس تاکید کرد که روند فروپاشی اسرائیل آغاز شده است و هیچ کس نمی تواند جلوی آن را بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *