اخبار داغ

اعلام عملکرد نفت مناطق مرکزی در حوزه اچ‌اس‌یی

شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در سال ۹۹ موفق به ثبت بیش از ۲۴ میلیون نفرساعت کار بدون حادثه منجر به فوت و همچنین برگزاری حدود ۳۹ هزار نفرساعت دوره آموزشی در زمینه اچ‌اس‌یی شده است. به گزارش پایگاه خبری تجهیزنیوز به نقل از شانا، علیرضا قاسمی‌نژاد، رئیس بهداشت، ایمنی و محیط زیست و مدیر […]

اشتراک گذاری
31 فروردین 1400
132 بازدید
کد مطلب : 45831

شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در سال ۹۹ موفق به ثبت بیش از ۲۴ میلیون نفرساعت کار بدون حادثه منجر به فوت و همچنین برگزاری حدود ۳۹ هزار نفرساعت دوره آموزشی در زمینه اچ‌اس‌یی شده است.

به گزارش پایگاه خبری تجهیزنیوز به نقل از شانا، علیرضا قاسمی‌نژاد، رئیس بهداشت، ایمنی و محیط زیست و مدیر بحران این شرکت گفت: پارسال و همسو با شعار اول ایمنی بعد کار، خوشبختانه بیش از ۲۴ میلیون نفرساعت کار بدون حادثه منجر به فوت در واحدهای ستادی و عملیاتی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران محقق شد.

وی افزود: همسو با سیاست‌های کلان وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران، مبنی بر توجه ویژه به اصول بهداشت، ایمنی و محیط‌زیست و تأکید بر برگزاری دوره‌های آموزشی در حوزه اچ‌اس‌ئی در سال ۹۹، این شرکت توانست با رعایت دستورعمل‌های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا، ۳۸ هزار و ۷۰۹ نفرساعت آموزش به کارکنان را برگزار کند.

رئیس بهداشت، ایمنی و محیط زیست و مدیر بحران شرکت نفت مناطق مرکزی ایران اظهار کرد: این آموزش‌ها همسو با خط‌مشی سازمان و ارتقای سطح فرهنگ اچ‌اس‌ئی در حوزه‌های آشنایی، پیشگیری و خود مراقبتی از بیماری کرونا، ارتقای سطح دانش آتش‌نشانان، سلامت کارکنان، ایمنی تأسیسات و فرآیند، حفظ محیط‌زیست و مدیریت بحران در شرایط اضطراری در واحدهای ستادی و عملیاتی و با نظارت مستقیم کارشناسان واحد اچ‌اس‌ئی در ستاد تهران و شرکت‌های تابع برگزار شد.

قاسمی‌نژاد تلاش جدی و اثربخش برای پیشگیری و مهار ویروس کرونا، اجرای الگوی نوین ساماندهی مشاغل آتش‌نشانی، تهیه بانک اسناد و مدارک مهندسی اچ‌اس‌ئی مناطق عملیاتی، توسعه نرم‌افزار اچ‌اس‌ئی برای کاهش ضریب حوادث و همکاری با مراکز علمی دانشگاهی را از مهم‌ترین برنامه‌های تدوین‌شده امسال بهداشت، ایمنی و محیط‌زیست شرکت نفت مناطق مرکزی ایران برشمرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *