اخبار داغ

فعالیت ۲۷۰ جایگاه عرضه سوخت در استان کرمان

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان در دیدار با استاندار کرمان از فعالیت ۲۷۰ جایگاه عرضه سوخت در این استان خبر داد و گفت: جایگاه‌های استان برای عرضه سوخت و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان آمادگی کامل دارند. به گزارش پایگاه خبری تجهیزنیوز به نقل از شانا، سیدباقر نورالدینی در این دیدار به […]

اشتراک گذاری
29 فروردین 1400
186 بازدید
کد مطلب : 45172

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان در دیدار با استاندار کرمان از فعالیت ۲۷۰ جایگاه عرضه سوخت در این استان خبر داد و گفت: جایگاه‌های استان برای عرضه سوخت و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان آمادگی کامل دارند.

به گزارش پایگاه خبری تجهیزنیوز به نقل از شانا، سیدباقر نورالدینی در این دیدار به بیان فعالیت‌های انجام شده یک سال گذشته در منطقه پرداخت و افزود: منطقه کرمان با داشتن ۹ ناحیه، سه انبار نفت و پنج واحد سوختگیری هواپیمایی وظیفه خطیری را در زمینه سوخت‌رسانی کامل و به‌موقع به مردم شریف استان و مناطق همجوار به‌عهده دارد.

وی با اشاره به فعالیت ۲۷۰ جایگاه عرضه سوخت در استان، گفت: تأمین سوخت مورد نیاز مجاری عرضه و مصرف‌کنندگان عمده و جزء در تمامی ایام سال از اولویت‌های شرکت ملی پخش منطقه کرمان است.

علی زینی‌وند، استاندار کرمان نیز ضمن قدردانی از مدیر و مجموعه کارکنان منطقه در ارائه خدمات مطلوب به مناطق کرمان و چابهار، بر پیگیری اتصال انبار نفت شهید احمدی‌روشن به شبکه ریلی تأکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *