اخبار داغ

نشت گاز جان ۳ نفر را در کرج گرفت

فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: در اثر وقوع حادثه گاز گرفتگی در یکی از منازل سطح این شهرستان، سه نفر جان خود را از دست دادند. سرهنگ محمد معظمی گودرزی در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر وقوع حادثه گاز گرفتگی در یک منزل مسکونی در منطقه حصارک بالا، […]

اشتراک گذاری
21 فروردین 1400
105 بازدید
کد مطلب : 43011

فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: در اثر وقوع حادثه گاز گرفتگی در یکی از منازل سطح این شهرستان، سه نفر جان خود را از دست دادند.

سرهنگ محمد معظمی گودرزی در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر وقوع حادثه گاز گرفتگی در یک منزل مسکونی در منطقه حصارک بالا، بررسی موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۳۲ حصارک بالا قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تجهیزنیوز به نقل از ایسنا، این مقام انتظامی ادامه داد: بلافاصله ماموران جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند که طبق نظریه عوامل آتش نشانی دو نفر مرد حدودا ۴۰ و ۵۰ ساله و یک نفر زن حدودا ۳۵ ساله داخل منزل به علت نشت شلنگ گاز آبگرمکن دچار گاز گرفتگی شده و هر ۳ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

وی افزود: اجساد به پزشکی قانونی منتقل و در این خصوص پرونده تشکیل و به پلیس آگاهی استان ارسال گردید.

سرهنگ گودرزی در پایان از شهروندان درخواست کرد تا هرچه بیشتر موارد ایمنی را رعایت کرده تا دیگر شاهد اینگونه حوادث تلخ در سطح استان نباشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *