اخبار داغ

تندباد ۱۲۸ میلیارد ریال به خدمات چهارمحال بختیاری خسارت زد

به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز ، خسرو کیانی روز یکشنبه تاکید کرد: این میزان خسارت بر اساس برآورد و اعلام دستگاه‌های اجرایی مرتبط عضو ستاد بحران و فرمانداری های شهرستان‌های ۱۰ گانه استان تهیه شده است.وی افزود: پیگیری‌های لازم برای جبران بخشی از خسارت‌های تندباد اخیر در دستور کار اداره‌کل مدیریت بحران استانداری قرار […]

اشتراک گذاری
15 فروردین 1400
98 بازدید
کد مطلب : 40550

به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز ، خسرو کیانی روز یکشنبه تاکید کرد: این میزان خسارت بر اساس برآورد و اعلام دستگاه‌های اجرایی مرتبط عضو ستاد بحران و فرمانداری های شهرستان‌های ۱۰ گانه استان تهیه شده است.
وی افزود: پیگیری‌های لازم برای جبران بخشی از خسارت‌های تندباد اخیر در دستور کار اداره‌کل مدیریت بحران استانداری قرار دارد. وزش باد شدید و تندباد از چهارشنبه شب چهارم فروردین‌ماه جاری آسمان چهارمحال و بختیاری را درنوردید و خسارت‌هایی به بخش‌های مختلف این استان وارد کرد.به دنبال وزش شدید تندباد، تعدادی از تابلوهای راهنمایی و رانندگی در جاده‌ها، چراغ‌های راهنمایی و رانندگی در شهرها، تورهای پرورش ماهی در قفس کارون چهار و برخی درختان دچار آسیب شد. وزش باد شدید همچنین به نمای برخی ساختمان‌ها که نظارت‌های فنی را رعایت نکرده‌اند، مانند نماهای کامپوزیت آسیب وارد کرد.
بیشترین سرعت وزش باد در تندباد اخیر در شهرکرد ۸۶، در بروجن ۷۶، در لردگان ۵۸، در کوهرنگ ۸۶، در اردل ۷۵، در فارسان ۱۰۴، در فرخ‌شهر شهرستان شهرکرد ۸۳، در سامان ۱۰۱، در بن ۱۰۸، در شلمزار مرکز شهرستان کیار ۹۰، در بلداجی شهرستان بروجن ۸۶، در ایلبگی شهرستان سامان ۱۲۲، در سورشجان شهرستان شهرکرد ۸۳، در دوآب‌صمصامی شهرستان کوهرنگ ۷۹ و در مال‌خلیفه شهرستان لردگان ۴۰ کیلومتر بر ساعت بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *