اخبار داغ

پیش بینی بارش پراکنده باران در تهران

اداره‌کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: از امروز تا سه روز آینده آسمان نیمه ابری در بعضی ساعات ابری همراه با وزش باد و در پاره‌ای نقاط بویژه در بخش‌های شمالی و ارتفاعات گاهی با رگبار و رعد و برق و بارش پراکنده باران پیش‌بینی می‌شود. به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز و بر اساس […]

اشتراک گذاری
12 فروردین 1400
137 بازدید
کد مطلب : 39510

اداره‌کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: از امروز تا سه روز آینده آسمان نیمه ابری در بعضی ساعات ابری همراه با وزش باد و در پاره‌ای نقاط بویژه در بخش‌های شمالی و ارتفاعات گاهی با رگبار و رعد و برق و بارش پراکنده باران پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز و بر اساس اعلام هواشناسی استان تهران، از جمعه شب تا صبح یکشنبه در بخش های مرکزی و جنوبی استان وزش باد شدید با احتمال خیزش موقتی گرد و خاک انتظار می رود.

بر این اساس امروز و فردا افزایش دما و در روز شنبه کاهش دما رخ خواهد داد و در روزهای یکشنبه و دوشنبه وضعیت جوی استان آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد و در ارتفاعات فیروزکوه با احتمال بارش پراکنده باران انتظار می رود.

بیشینه و کمینه دمای هوای پایتخت در روزهای پنجشنبه ۲۱ و ۱۵، جمعه ۲۴ و ۱۶، شنبه ۱۹ و ۲۱ و یکشنبه ۲۰ و ۱۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.ورامین با ۲۱ درجه و فیروزکوه با یک درجه سانتیگراد به ترتیب گرم‌ترین و سردترین نقاط استان طی ۲۴ ساعت گذشته بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *