اخبار داغ

قتل با چماق در کرمانشاه

قتل به خاطر سبقت خطرناک خودرو در کرمانشاه رقم خورد. به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز ، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه، از دستگیری قاتل متواری توسط پلیس آگاهی خبر داد که سال گذشته جوان ۲۹ ساله‌ای را به خاطر سبقت خطرناک از وی به قتل رسانده بود. سرهنگ محمدرضا آمویی امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار […]

اشتراک گذاری
19 اسفند 1399
69 بازدید
کد مطلب : 34320

قتل به خاطر سبقت خطرناک خودرو در کرمانشاه رقم خورد.

به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز ، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه، از دستگیری قاتل متواری توسط پلیس آگاهی خبر داد که سال گذشته جوان ۲۹ ساله‌ای را به خاطر سبقت خطرناک از وی به قتل رسانده بود.

سرهنگ محمدرضا آمویی امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: پس از قتل پسر جوانی در خردادماه سال گذشته که در یکی از شهرک‌های حاشیه‌ای کرمانشاه اتفاق افتاد، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

قتل به خاطر سبقت خطرناک خودرو در کرمانشاه

وی ادامه داد: در تحقیقات به عمل آمده کاراگاهان پلیس آگاهی استان مشخص شد پس از آنکه مقتول ۲۹ ساله حین رانندگی اقدام به سبقت خطرناک و نامتعارف از یک دستگاه وسیله نقلیه دیگر گرفته است اندکی بعد میان وی و راننده دیگر خودروی سواری درگیری پیش آمده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه در این درگیری قاتل ۲۴ ساله به وسیله چماق، ضرباتی را به راننده‌ای که از وی سبقت خطرناک گرفته بود وارد و مرگ او را رقم زده بود، افزود: این فرد بلافاصله به استان‌های دیگر متواری می‌شود.

وی گفت: تحقیقات پلیس آگاهی برای یافتن قاتل متواری ادامه داشت تا اینکه این فرد پس از ۲۱ ماه فرار زمانی که به کرمانشاه باز می‌گردد مخفیگاه وی شناسایی می‌شود.

آمویی گفت: کاراگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی پس از هماهنگی با مقام قضائی و در عملیاتی غافلگیرانه متهم را دستگیر و این شخص در بازجویی‌ها به ارتکاب قتل اعتراف می‌کند.

وی در پایان، از معرفی قاتل دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

منبع:رکنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *