اخبار داغ

تکمیل ۹ پروژه مسئولیت اجتماعی نفت در هرمزگان

۹ پروژه مسئولیت اجتماعی به همت مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز شرکت ملی نفت ایران، بهمن‌ماه امسال در حوزه ورزش استان هرمزگان تکمیل و تحویل شد. به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز ، مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز این شرکت، بهمن‌ماه امسال، تعداد ۹ پروژه ورزشی با اعتباری افزون بر ۴۳ […]

اشتراک گذاری
17 اسفند 1399
125 بازدید
کد مطلب : 33424

۹ پروژه مسئولیت اجتماعی به همت مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز شرکت ملی نفت ایران، بهمن‌ماه امسال در حوزه ورزش استان هرمزگان تکمیل و تحویل شد.

به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز ، مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز این شرکت، بهمن‌ماه امسال، تعداد ۹ پروژه ورزشی با اعتباری افزون بر ۴۳ میلیارد و ۵۷۰ میلیون ریال تکمیل و به دستگاه‌های بهره‌بردار در استان هرمزگان تحویل داده شده است.

این پروژه‌ها شامل کمک به احداث ۹ زمین چمن مصنوعی در روستاهای استان هرمزگان (لاورفین، چاه‌بنارد، گچویه، بلعسکر، بندرلنگه، گارستانه، گنایی و غورزه) است که با توجه به فقدان سرانه فضای ورزشی در روستاها و کمک به فعال شدن و سلامتی جوانان و نوجوانان عملیاتی شده است.

مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز همسو با ایفای نقش مسئولیت اجتماعی شرکت ملی نفت ایران، اجرای پروژه‌های آموزشی، ورزشی، بهداشتی، راه، آبرسانی، برق‌رسانی، خدماتی و… را در مناطق نفت‌خیز و محروم کشور در دستور کار دارد. 

منبع : شانا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *