اخبار داغ

خط انتقال گاز ری-سمنان دچار حادثه شد

به گزارش پایگاه خبری تجهیزنیوز، مدیر بحران فرمانداری شهرستان پاکدشت گفت: در جریان اجرای عملیات لوله‌گذاری فاضلاب این شهرستان، بیل مکانیکی با لوله انتقال گاز ۱۶ اینچ ری-سمنان برخورد کرد و موجب شکستگی این لوله شد. ابوالفضل کدخدازاده روز پنجشنبه (۱۴اسفندماه) گفت: در جریان اجرای عملیات لوله‌گذاری خط انتقال فاضلاب شهرستان پاکدشت حوالی محدوده روستای […]

اشتراک گذاری
14 اسفند 1399
71 بازدید
کد مطلب : 33004

به گزارش پایگاه خبری تجهیزنیوز، مدیر بحران فرمانداری شهرستان پاکدشت گفت: در جریان اجرای عملیات لوله‌گذاری فاضلاب این شهرستان، بیل مکانیکی با لوله انتقال گاز ۱۶ اینچ ری-سمنان برخورد کرد و موجب شکستگی این لوله شد.

ابوالفضل کدخدازاده روز پنجشنبه (۱۴اسفندماه) گفت: در جریان اجرای عملیات لوله‌گذاری خط انتقال فاضلاب شهرستان پاکدشت حوالی محدوده روستای گلزار، بیل مکانیکی مستقر در محل با لوله انتقال گاز ۱۶ اینچ ری- سمنان برخورد کرد و این اتفاق منجر به ایجاد شکستگی در این خط انتقال اصلی شد.


وی افزود: عوامل مدیریت بحران شهرستان پاکدشت و منطقه سه گاز تهران با وقوع این حادثه بلافاصله به محل اعزام و نسبت به ایمن سازی منطقه و ترمیم این لوله اقدام کردند.


وی تصریح کرد: سرعت عمل نیروهای عملیاتی باعث شد که این حادثه بدون هیچ گونه خسارت مالی و یا جانی مهار شود.


وی اظهار داشت: در حال حاضر عملیات ترمیم این خط انتقال گاز در حال انجام است و به زودی عملیات برش و اتصال مجدد لوله به اتمام می‌رسد.
پاکدشت در ۲۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *