اخبار داغ

تلاش برای تداوم روند اشتغال‌زایی در استان ایلام

به گزارش پایگاه خبری تجهیزنیوز ، مجری طرح توسعه میدان نفتی آذر، میانگین جذب نیروهای بومی در این طرح را ۵۷ درصد اعلام کرد و گفت: پیش‌بینی می‌کنیم در ادامه روند توسعه آذر، سهم‌ نیروهای بومی نسبت به فاز نخست افزایش یابد. کیوان یاراحمدی امروز (دوشنبه، ۱۱ اسفندماه) در آیین بهره‌برداری رسمی از طرح توسعه […]

اشتراک گذاری
12 اسفند 1399
86 بازدید
کد مطلب : 32000

به گزارش پایگاه خبری تجهیزنیوز ، مجری طرح توسعه میدان نفتی آذر، میانگین جذب نیروهای بومی در این طرح را ۵۷ درصد اعلام کرد و گفت: پیش‌بینی می‌کنیم در ادامه روند توسعه آذر، سهم‌ نیروهای بومی نسبت به فاز نخست افزایش یابد.

کیوان یاراحمدی امروز (دوشنبه، ۱۱ اسفندماه) در آیین بهره‌برداری رسمی از طرح توسعه میدان مشترک آذر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در برنامه شرکت نروژی برای توسعه میدان آذر که در دهه ۸۰ ارائه داده بودند، ۶۶ ماه زمان توسعه در نظر گرفته شده بود و با توجه به اینکه این طرح ازسوی کنسرسیوم ایرانی در عمل از سال ۹۴ به‌طور جدی کلید خورد، بنابراین می‌توان مدت زمان اجرای طرح را قابل دفاع عنوان کرد.

وی افزود: اگر بتوانیم در آینده بیش از پیش از خدمات شرکت‌های صاحب‌تجربه در میدان آذر استفاده کنیم، می‌توانیم راهکارهای لازم برای جلوگیری از افت فشار میدان را دنبال کنیم.

مجری طرح توسعه میدان نفتی آذر تصریح کرد: امیدواریم به‌زودی شاهد امضای قرارداد توسعه چنگوله باشیم تا روند اشتغال‌زایی ایجادشده در آذر ادامه یابد.

منبع :شانا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *