اخبار داغ

علی کریمی شرط انصرافش از انتخابات فدراسیون فوتبال را اعلام کرد

محمد دادکان در آخرین مصاحبه خود به صراحت اعلام کرده که در میان نامزدها، علی کریمی بیش از سه نامزد دیگر صلاحیت نشستن بر صندلی ریاست فدراسیون فوتبال ایران را دارد. رئیس سابق فدراسیون فوتبال مثل همیشه از نحوه مدیریت بر فوتبال ایران انتقاد کرد و مدعی شد که تکلیف انتخابات روز ۱۰ اسفند با […]

اشتراک گذاری
06 اسفند 1399
97 بازدید
کد مطلب : 29927

محمد دادکان در آخرین مصاحبه خود به صراحت اعلام کرده که در میان نامزدها، علی کریمی بیش از سه نامزد دیگر صلاحیت نشستن بر صندلی ریاست فدراسیون فوتبال ایران را دارد. رئیس سابق فدراسیون فوتبال مثل همیشه از نحوه مدیریت بر فوتبال ایران انتقاد کرد و مدعی شد که تکلیف انتخابات روز ۱۰ اسفند با مهره چینی‌های پشت پرده مشخص و حتی رئیس بعدی فدراسیون فوتبال هم تعیین شده است.
دادکان همچنین اعلام کرد که علی کریمی به دلیل داشتن دانش بالای اجتماعی و همچنین به دلیل مقبولیت بالای عمومی که دارد، بهترین گزینه برای ریاست فدراسیون فوتبال ایران است و این مقبولیت در این شرایط می‌تواند کمک حال فوتبال کشور شود.
علی کریمی در واکنش به صحبت‌های دادکان گفت: بدون شک دادکان از بزرگان تاریخ فوتبال ایران بوده و به دلیل کسوت و دانش مدیریتی که دارد، همواره شأن و شخصیتش برایم قابل احترام است. به صراحت اعلام می‌کنم که اگر دادکان برای انتخابات فدراسیون فوتبال ورود و ثبت نام می‌کرد، هرگز به خودم اجازه نمی‌دادم که برای انتخابات ۱۰ اسفند ثبت نام کنم. بدون تعارف اعلام می‌کنم اگر محمد دادکان در مصاحبه‌ای که داشتند، یکی از رقبای بنده که در انتخابات حضور دارند را تایید می‌کرد و یکی از سه نفر را شایسته انتخاب به عنوان رئیس فدراسیون می‌دانست، حتما اولین نفر خودم از ادامه راه انتخاباتی انصراف می‌دادم و کنار می‌کشیدم.
وی ادامه داد: قبل از ثبت نام نیز با آقای دادکان مشورت کردم و از اینکه بنده را از میان نامزدها برای ریاست فدراسیون فوتبال کاندید شایسته دانسته، بی‌نهایت تشکر می‌کنم.
کریمی تاکید کرد: دوباره تاکید می‌کنم که اگر پا به این انتخابات گذاشته‌ام هدف اولم حمایت از فوتبالی‌ها بوده، نه زد و بندهای پشت پرده.به قول آقای دادکان فوتبال عشق ابدی فوتبالی‌ها است و همان طور که من و مهدی مهدوی کیا در بیانیه‌مان اعلام کردیم، هدف‌مان مبارزه با فساد فوتبال و تلاش برای فراهم شدن فوتبال پاک است، دغدغه‌ای که دادکان و امثال آقای دادکان دارند و سال‌هاست با این معضلات دست و پنجه نرم می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *