اخبار داغ

قیمت طلا، قیمت سکه، قیمت دلار و قیمت ارز امروز ۹۹/۱۱/۳۰|سکه ثابت ماند/ دلار چند شد؟

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۱۴۰ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۵ هزار و ۹۰۰ تومان است. به گزارش پایگاه خبری تجهیزنیوز و به نقل از تسنیم، هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون […]

اشتراک گذاری
30 بهمن 1399
123 بازدید
کد مطلب : 28162

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۱۴۰ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۵ هزار و ۹۰۰ تومان است.

به گزارش پایگاه خبری تجهیزنیوز و به نقل از تسنیم، هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۱۴۰ هزار تومان، قیمت دلار ۲۵ هزار و ۹۰۰ تومان،قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۱ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان وقیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان هم اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۱۸عیار در هر گرم هم یک میلیون و ۱۴۰ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۵۲۰ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۹۴۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

قیمت  طلا و سکه طرح جدید در روز جاری نسبت به روزکاری قبل با نوسان جزئی همراه شده است؛ سکه طی روزهای گذشته از کانال ۱۲ میلیونی عقب نشینی کرده و به کانال ۱۱ میلیونی بازگشت؛ از جمله دلایل اصلی نوسان در بازار طلا و سکه تغییرات قیمتی در طلای جهانی و دلار است؛ قیمت ارز در بازار تهران تحت تأثیر خبرهای سیاسی است.

به گزارش تسنیم،‌ در بازار ارز هم اکنون قیمت دلار ۲۵ هزار و ۹۰۰ تومان، قیمت یورو۳۱ هزار و ۲۰۰ تومان و درهم امارات ۷ هزار و ۸۰ تومان اعلام شده است.

در صرافی‌های بانکی نیز قیمت‌ دلار نسبت به روز کاری ثابت مانده ولی قیمت یورو کاهش یافته است؛ برهمین اساس، قیمت فروش دلار  ۲۵ هزار و ۱۷۰ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۴ هزار و ۶۷۰ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۳۰ هزار و ۳۰۰ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۹ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام شده است.

نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و متناسب با نوسانات بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند.

بروز رسانی: پنج‌شنبه ۳۰  بهمن ۱۱:۴۰
نوعقیمت لحظه (تومان)
قیمت دلار(صرافی بانکی)۲۵  هزار و ۱۷۰
قیمت دلار(بازار آزاد)۲۵ هزار و ۹۰۰
قیمت یورو(صرافی بانکی)۳۰ هزار و ۳۰۰
قیمت یورو(بازار آزاد)۳۱ هزار و ۲۰۰
قیمت درهم۷ هزار و ۸۰
قیمت پوند۳۵ هزار
بروز رسانی: پنج‌شنبه ۳۰ بهمن ساعت ۱۱:۴۰
نوعقیمت لحظه (تومان)
قیمت سکه بهارآزادی  11 میلیون و ۳۰۰  هزار
قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)۱۱ میلیون و ۸۵۰ هزار
قیمت نیم سکه بهارآزادی۶ میلیون و ۶۰۰ هزار
قیمت ربع سکه بهارآزادی۴ میلیون و ۳۰۰  هزار
قیمت سکه گرمی۲ میلیون و ۴۵۰ هزار
بروز رسانی: پنج‌شنبه ۳۰ بهمن ساعت ۱۱:۴۰
نوعقیمت لحظه (تومان)
گرم طلای ۱.۸ عیاریک میلیون و ۱۴۰  هزار
گرم طلای ۲۴عیاریک میلیون و ۵۲۰  هزار
مثقال طلا۴ میلیون و ۹۴۰ هزار
انس طلا(دلار)۱۷۸۲.۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *