اخبار داغ

پاکستان سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت

وزارت امور خارجه پاکستان با تشریح ابعاد مختلف همکاری‎های دوجانبه میان اسلام‌آباد- تهران، چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت. به گزارش پایگاه خبری تجهیزنیوز، وزارت امور خارجه پاکستان همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در پیامی توییتری این رویداد شکوهمند را تبریک گفت. در پیام توییتری […]

اشتراک گذاری
23 بهمن 1399
33 بازدید
کد مطلب : 26374

وزارت امور خارجه پاکستان با تشریح ابعاد مختلف همکاری‎های دوجانبه میان اسلام‌آباد- تهران، چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری تجهیزنیوز، وزارت امور خارجه پاکستان همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در پیامی توییتری این رویداد شکوهمند را تبریک گفت.

در پیام توییتری وزارت امور خارجه پاکستان در این باره آمده است: ما سالروز پیروزی انقلاب ایران را به ملت و دولت این کشور تبریک می گوییم.

وزارت خارجه پاکستان در ذیل این پیام تصویری را نیز منتشر کرد که در آن به برخی از عوامل تاثیرگذار در روابط خوب ایران و پاکستان به ویژه به رسمیت شناختن استقلال اسلام آباد توسط تهران به عنوان اولین کشور نیز اشاره شده است.

در این توئیت همچنین به روابط گسترده دو کشور در زمینه های مختلف به ویژه در عرصه تجارت و تبادل هیئت های عالی رتبه سیاسی میان دو کشور ظرف یک سال گذشته به ویژه سفر «محمد جواد ظریف»، وزیر امور خارجه کشورمان به اسلام آباد نیز اشاره شده است.

منبع : مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *