اخبار داغ

افزایش قیمت نفت در پی کاهش ذخیره‌سازی‌های آمریکا

قیمت شاخص نفت خام برنت ساعت ۵ و ۵۹ دقیقه امروز (چهارشنبه، هشتم بهمن‌ماه) با ۱۱ سنت افزایش به ۵۶ دلار و ۲ سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا با ۱۰ سنت افزایش به ۵۲ دلار و ۷۱ سنت برای هر بشکه رسید. به گزارش تجهیز نیوز و به نقل از خبرگزاری رویترز از ملبورن، قیمت نهایی […]

اشتراک گذاری
08 بهمن 1399
57 بازدید
کد مطلب : 22425

قیمت شاخص نفت خام برنت ساعت ۵ و ۵۹ دقیقه امروز (چهارشنبه، هشتم بهمن‌ماه) با ۱۱ سنت افزایش به ۵۶ دلار و ۲ سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا با ۱۰ سنت افزایش به ۵۲ دلار و ۷۱ سنت برای هر بشکه رسید.

به گزارش تجهیز نیوز و به نقل از خبرگزاری رویترز از ملبورن، قیمت نهایی شاخص نفت خام برنت روز سه‌شنبه (هفتم بهمن‌ماه)، ۵۵ دلار و ۹۱ سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا ۵۲ دلار و ۶۱ سنت بود.

قیمت نفت امروز افزایش یافت، زیرا داده‌های صنعتی نشان داد ذخیره‌سازی نفت خام ایالات متحده هفته گذشته به‌طور غیر منتظره‌ای سقوط کرده است و چین، دومین مصرف‌کننده بزرگ نفت در جهان، کمترین افزایش روزانه ابتلا به ویروس کرونا را گزارش کرد و این مسئله امیدها برای افزایش تقاضا را تقویت کرد.

مؤسسه مالی آی‌ان‌جی (ING) در یادداشتی در این باره اعلام کرد: برداشت از ذخیره‌سازی نفت خام سبب حمایت از بازار نفت در معاملات ابتدایی امروز شد، این در حالی است که قیمت فرآورده‌ها آنچنان دلگرم‌کننده نبودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *