اخبار داغ

ادعای تکان دهنده درباره علت درگذشت مارادونا

پزشک دیه گو آرماندو مارادونا، اسطوره فقید آرژانتین ادعای عجیبی را مطرح کرده است. به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز و به نقل از ورزش سه دکتر آلفردو کاهه که بین سالهای ۱۹۷۷ و ۲۰۰۷ مارادونا را معالجه می کرد، معتقد است که این آرژانتینی پس از جراحی مغز که اندکی قبل از مرگ خود […]

اشتراک گذاری
02 دی 1399
93 بازدید
کد مطلب : 15782

پزشک دیه گو آرماندو مارادونا، اسطوره فقید آرژانتین ادعای عجیبی را مطرح کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز و به نقل از ورزش سه دکتر آلفردو کاهه که بین سالهای ۱۹۷۷ و ۲۰۰۷ مارادونا را معالجه می کرد، معتقد است که این آرژانتینی پس از جراحی مغز که اندکی قبل از مرگ خود انجام داده بود دچار افسردگی شدید شده و‌ این این احتمال وجود دارد که او در آن مقطع از مصرف داروهای خود امتناع کرده باشد.

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

او به یک شبکه رادیویی آرژانتینی در این باره گفت: ” این فقط یک حمله قلبی ساده به نظر نمی‌رسد.”

در واقع پزشک مارادونا ادعا کرده که مرگ افسانه‌ فوتبال یک نوع خودکشی بوده و افسردگی پس از جراحی مغز در این اتفاق نقش اساسی ایفا کرده است.

دکتر آلفردو کاهه معتقد است مارادونا پس از ترخیص از بیمارستان بعد از جراحی، غذا خوردن یا مصرف داروی خود را متوقف کرده و نهایتاً این امر منجر به ایست قلبی و مرگ او شده است.

کاهه پس از اطلاع از اینکه مارادونا روزهای آخر خود را پس از جراحی مغز در یک اتاق گذرانده، به این نتیجه رسیده که او واقعاً افسرده شده است.

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

دکتر کاهه در ادامه صحبت‌های خود گفت: ” دیه گو واقعا خسته بود. همه این وقایع نشان می‌دهد که او به نوعی خودکشی کرده است. او از زندگی خسته شده بود.”

دکتر کاهه همچنین در این مصاحبه از مسئولان بیمارستانی که دیه گو مارادونا آخرین روزهای زندگی خود را در آن پشت سرگذاشته انتقاد و آنها را به عدم آماده‌سازی درست شرایط و ترخیص زودهنگام او متهم کرده است. او گفت: ” از نظر من این یک سهل انگاری بی تجربگی و بی تدبیری محض بود.

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 از او به درستی مراقبت نشده است.  او باید در بیمارستان بستری می شد نه در خانه ای که برای او آماده نشده بود. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *