اخبار داغ

ضربه پنالتی، تنها رقیب حامد لک در آسیا

حامد لک در بازی فینال، باز هم در جریان بازی دروازه اش باز نشد. به گزارش تجهیز نیوز و به نقل از ورزش سه دیدار فینال لیگ قهرمانان بین پرسپولیس و اولسان هیوندای لحظات حساس و نفس گیری در ثانیه های پایانی نیمه نخست داشت که در دقیقه پایانی نیمه اول، هر دو تیم یک […]

اشتراک گذاری
29 آذر 1399
117 بازدید
کد مطلب : 15365

حامد لک در بازی فینال، باز هم در جریان بازی دروازه اش باز نشد.

به گزارش تجهیز نیوز و به نقل از ورزش سه دیدار فینال لیگ قهرمانان بین پرسپولیس و اولسان هیوندای لحظات حساس و نفس گیری در ثانیه های پایانی نیمه نخست داشت که در دقیقه پایانی نیمه اول، هر دو تیم یک بار به گل رسیدند.


پس از اینکه عبدی در دقیقه ۴۵ توانست دروازه جو سو هوک را باز کند و نخستین گل تاریخ پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا را وارد دروازه حریف کند، اولسانی ها خیلی زود به بازی برگشتند و صاحب یک ضربه پنالتی شدند.


جونیور نگرائو که در دیدارهای قبلی دو بار از روی نقطه پنالتی توانسته بود دروازه حریفان را باز کند، پشت این ضربه ایستاد. حامد لک دست مهاجم برزیلی و کهنه کار اولسان را خواند و با پرشی زیبا به سمت چپ، ضربه پنالتی را مهار کرد ولی در برگشت توپ به جونیور رسید و او دروازه خالی را باز کرد.


جونیور که در دو مورد قبلی حتی موفق شده بود دروازه بانان ویسل کوبه و بیجینگ گوان را فریب دهد، این بار در مرحله نخست مغلوب حامد لک شد ولی در ریباند این جونیور بود که دروازه لک را باز کرد.
در نیمه دوم نیز اشتباه عجیب مهدی شیری باعث شد تا عبدالله حسن محمد داور قطری مسابقه با کمک VAR یک پنالتی ساده به سود اولسان هیوندای اعلام کند و جونیور این ضربه را نیز وارد دروازه پرسپولیس کرد تا بازی دو بر یک به سود اولسان شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *