اخبار داغ

بهینه‌سازی مصرف انرژی نقشی سازنده در آینده اقتصاد ایران دارد

معاون اول رئیس‌جمهوری با بیان اینکه بهینه‌سازی مصرف انرژی می‌تواند نقش سازنده‌ای در آینده اقتصاد کشور ایفا کند، گفت: این ظرفیت بزرگی است که در افزایش درآمدهای ارزی کشور و ایجاد فرصت‌های شغلی آثار مثبت زیادی را به‌همراه خواهد داشت. به گزارش تجهیز نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی معاون اول رئیس‌جمهوری، اسحاق جهانگیری، […]

اشتراک گذاری
30 شهریور 1399
114 بازدید
کد مطلب : 5575

معاون اول رئیس‌جمهوری با بیان اینکه بهینه‌سازی مصرف انرژی می‌تواند نقش سازنده‌ای در آینده اقتصاد کشور ایفا کند، گفت: این ظرفیت بزرگی است که در افزایش درآمدهای ارزی کشور و ایجاد فرصت‌های شغلی آثار مثبت زیادی را به‌همراه خواهد داشت.

به گزارش تجهیز نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی معاون اول رئیس‌جمهوری، اسحاق جهانگیری، امروز (شنبه، ۲۹ شهریورماه) در نشست با تعدادی از اعضای هیئت مدیره فدراسیون صنعت نفت ایران، پیشنهادهای مطرح‌شده برای بهینه‌سازی مصرف انرژی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: بهینه‌سازی مصرف انرژی از مهم‌ترین ضرورت‌های کشور است که می‌تواند نقش سازنده‌ای در بخش‌های مختلف اقتصادی و آینده کشور ایفا کند.

وی با تأکید بر اینکه بهینه‌سازی مصرف انرژی می‌تواند به صیانت از ذخایر و منابع انرژی کشور کمک کند، افزود: بهینه‌سازی مصرف انرژی، ظرفیت بزرگی است که در افزایش درآمدهای ارزی کشور و ایجاد فرصت‌های شغلی آثار مثبت زیادی را به‌همراه خواهد داشت.

معاون اول رئیس‌جمهوری با یادآوری اینکه خوشبختانه مصوبات خوبی در حوزه بهینه‌سازی مصرف انرژی وجود دارد، تصریح کرد: اگر آیین‌نامه‌های اجرایی این مصوبات نیاز به اصلاح داشته باشد، دولت آمادگی دارد پیشنهادهای بخش‌خصوصی را در این باره بررسی کند.

جهانگیری از اعضای هیئت مدیره فدراسیون صنعت نفت ایران خواست اگر سازوکار یا پیشنهادهای جدیدی برای فعال کردن طرح‌های مرتبط با بهینه‌سازی مصرف انرژی دارند، این پیشنهادها را به دولت ارائه دهند تا بررسی شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *