اخبار داغ

حضور دو پایگاه خبری استان خوزستان در جمع برترین های پایگاه های خبری کشور

به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز و بنا به سایت جامع رسانه های کشور در میان پایگاه های خبری اختصاصی در صنعت نفت گاز و پتروشیمی در کشور و بر اساس رتبه بندی بین المللی الکسا پر بازدید ترین پایگاه های خبری اختصاصی کشور در سال ۹۹ انتخاب شدند . لازم به ذکر است که […]

اشتراک گذاری
25 شهریور 1399
226 بازدید
کد مطلب : 5105

به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز و بنا به سایت جامع رسانه های کشور در میان پایگاه های خبری اختصاصی در صنعت نفت گاز و پتروشیمی در کشور و بر اساس رتبه بندی بین المللی الکسا پر بازدید ترین پایگاه های خبری اختصاصی کشور در سال ۹۹ انتخاب شدند .

لازم به ذکر است که الکسا یک وبسایت معتبر بین المللی است که با در نظر گرفتن پارامترهای مختلف اقدام به رتبه بندی سایت های اینترنتی می نماید. خلاصه و چکیده این رتبه بندی عددی بین ۱ تا چند میلیون می باشد که هرچه این عدد به یک نزدیکتر باشد رتبه وبسایت بالاتر می باشد. همچنین این وب سایت رتبه سایت ها در کشورهایی که بیشترین بازدید را دارند و تعداد متوسط بازدیدهای روزانه (Views) در سه ماه اخیر را بدست می دهد.

 از نکات قابل توجه این آمار بدست آمده حضور دو پایگاه خبری از استان خوزستان در جمع برترین های این لیست است . پایگاه خبری نفت آنلاین با مدیر مسئولی محمد ممبینی در رده دوم و پایگاه خبری تجهیز نیوز با مدیر مسئولی سید فخرالدین طاهرزاده موسویان در رده چهارم پر بازدیدترین سایت های خبری اختصاصی کشور در صنعت نفت گاز و پتروشیمی است که این نشان از توسعه پایگاه های خبری استان خوزستان می دهد .

بر اساس این لیست ، پایگاه های خبری زیر به عنوان برترین سایت های خبری اختصاصی صنعت نفت گاز و پتروشیمی در کشور معرفی شدند :

۱-شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی

۲-پایگاه خبری نفت آنلاین

۳-پایگاه خبری نفت ما

۴-پایگاه خبری تجهیز نیوز

۵-پایگاه خبری نبض نفت

۶-پایگاه خبری نفتی ها

۷-پایگاه خبری اخبار نفت

۸-پایگاه خبری آریا انرژی

۹-پایگاه خبری دیده بان نفت

۱۰-پایگاه خبری رویداد نفت

۱۱-پایگاه خبری ژئومکانیک نفت

۱۲-پایگاه خبری نفت آرا

۱۳-پایگاه خبری نفتون

۱۴-پایگاه خبری نفتی نیوز

۱۵-پایگاه خبری علوم زمین و نفت کاسپین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *