اخبار داغ

همکاری قوای سه گانه به حل سریع مشکلات کمک می‌کند

رئیس جمهوری گفت: همکاری سه قوه و هماهنگی آنها می تواند برای رفع مشکلات کشور و حل سریع‌تر مسائل کمک کند. به گزارش خبرنگار تجهیز نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانس ریاست جمهوری، حسن روحانی پس از نشست روز یکشنبه (۲۳ شهریورماه) سران قوا در نشست خبری تاکید کرد: نشست‌های رؤسای سه قوه پس […]

اشتراک گذاری
24 شهریور 1399
116 بازدید
کد مطلب : 4955

رئیس جمهوری گفت: همکاری سه قوه و هماهنگی آنها می تواند برای رفع مشکلات کشور و حل سریع‌تر مسائل کمک کند.

به گزارش خبرنگار تجهیز نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانس ریاست جمهوری، حسن روحانی پس از نشست روز یکشنبه (۲۳ شهریورماه) سران قوا در نشست خبری تاکید کرد: نشست‌های رؤسای سه قوه پس از تشکیل مجلس یازدهم امروز برای نخستین بار برگزار شد و راجع به مسائل مهم کشور، عمدتا مسائل اقتصادی بحث کردیم.

وی مسئله ارز را یکی از موارد مورد بحث در نشست امروز سران قوا برشمرد و اظهار کرد: درباره اینکه ارز صادرات غیرنفتی به چه صورت باید در کشور عرضه و ارز مورد نیاز کشور تامین شود بحث شد.

رئیس جمهوری تصریح کرد: در همین حال راجع به مسائل نقدینگی کشور و اینکه چه برنامه‌هایی باید زودتر برای هدایت نقدینگی در کشور اجرایی و عملیاتی شود تا تورم کاهش یابد هم بحث شد.

روحانی افزود: در حوزه سرمایه‌گذاری و رفع موانع تولید که مورد تاکید مقام معظم رهبری هم هست بحث‌های خوبی را مطرح کردیم و بنا شد این مباحث را ادامه دهیم.

وی با بیان اینکه همواره همکاری سه قوه و هماهنگی آنها می تواند به رفع مشکلات کشور و حل سریع تر مسائل کمک کند، افزود: بی‌تردید مجلس شورای اسلامی و قوه قضائیه به ویژه در شرایط خاص کنونی که با تحریم حداکثری و کرونا مواجه هستیم، در بسیاری از مسائل می توانند در کنار دولت رافع مشکلات مردم باشند.

رئیس جمهوری از بررسی مسائل منطقه‌ای و مشکلات آن در نشست امروز سران قوا نیز خبر داد و افزود: توطئه‌هایی که آمریکا و صهیونیسم امروز برای منطقه طراحی کرده‌اند و اینکه چگونه باید مسائل منطقه را دنبال و ثبات و امنیت منطقه و تعاملات را حفظ کنیم، در نشست امروز بررسی شد.

روحانی یادآور شد: به یاری خدا این نشست‌ها ادامه می‌یابد و مسائلی را که امروز طرح کردیم در نشست‌های بعدی به ثمر می رسانیم و هماهنگی‌هایی که به عمل خواهد آمد به‌طور حتم در بهبود شرایط اقتصادی و اجتماعی مردم تاثیرگزار خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *