اخبار داغ

صادرات ال‌ان‌جی آمریکا افزایش یافت

افزایش قیمت جهانی گاز سبب شد صادرات ال‌ان‌جی آمریکا افزایش یابد. به گزارش خبرگزاری رویترز، صادرات گاز طبیعی مایع شده (ال‌ان‌جی) برای دومین ماه پیاپی در سپتامبر امسال افزایش یافت، این افزایش برای نخستین بار از ماه ژانویه تاکنون رخ داده و در پی افزایش قیمت‌های گاز پدید آمده و این شرایط خریداران را وادار به […]

اشتراک گذاری
24 شهریور 1399
60 بازدید
کد مطلب : 4958

افزایش قیمت جهانی گاز سبب شد صادرات ال‌ان‌جی آمریکا افزایش یابد.

به گزارش خبرگزاری رویترز، صادرات گاز طبیعی مایع شده (ال‌ان‌جی) برای دومین ماه پیاپی در سپتامبر امسال افزایش یافت، این افزایش برای نخستین بار از ماه ژانویه تاکنون رخ داده و در پی افزایش قیمت‌های گاز پدید آمده و این شرایط خریداران را وادار به بازگرداندن محموله‌های لغو شده کرده است.

قیمت گاز اروپا و آسیا در ماه گذشته بیش از ۶۰ درصد افزایش یافت و سبب شد صادرات ال‌ان‌جی ایالات متحده از پایین‌ترین سطح ۲۱ ماهه خود در ماه ژوئیه – ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون فوت مکعب در روز – افزایش یابد و در ماه اوت به ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون فوت مکعب در روز برسد. انتظار می‌رود صادرات ال‌ان‌جی آمریکا در ماه سپتامبر به ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون فوت مکعب در روز برسد. 

پیش از آن، صادرات ال‌ان‌جی ایالات متحده از مارس تا ژوئیه هر ماه کاهش می‌یافت، زیرا ویروس کرونا سبب تضعیف تقاضا شد و قیمت‌ها سقوط کرد و خریداران محموله‌ها را لغو کردند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *