اخبار داغ

تعداد مشترکان گاز در زاهدان افزایش یافت

مدیرعامل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان از گازرسانی به شهرک برق، شهرک جهاد و منطقه فاضلی شهر زاهدان خبر داد. به گزارش تجهیز نیوز و به نقل از شرکت ملی گاز ایران، رضا پنجابی گفت: با وجود شرایط سخت اقتصادی و شیوع ویروس کرونا، گازرسانی با مشارکت و همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی و استان‌های معین، با […]

اشتراک گذاری
24 شهریور 1399
89 بازدید
کد مطلب : 4968

مدیرعامل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان از گازرسانی به شهرک برق، شهرک جهاد و منطقه فاضلی شهر زاهدان خبر داد.

به گزارش تجهیز نیوز و به نقل از شرکت ملی گاز ایران، رضا پنجابی گفت: با وجود شرایط سخت اقتصادی و شیوع ویروس کرونا، گازرسانی با مشارکت و همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی و استان‌های معین، با رعایت همه اصول و پروتکل‌های بهداشتی تداوم دارد.

وی افزود: با همت و همکاری کارکنان شرکت‌های گاز استان سیستان و بلوچستان و استان خراسان رضوی، در گامی دیگر، شهرک جهاد و شهرک برق زاهدان با ۵۵ کیلومتر شبکه توزیع و تغذیه از گاز طبیعی بهره‌مند شدند که پیش‌بینی می‌شود در فاز اول، تعداد ۳ هزار علمک نصب و زمینه بهره‌مندی ۶ هزار مشترک فراهم شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان همچنین از راه‌اندازی ایستگاه تقلیل فشار تی‌بی‌اس سعادت واقع در خیابان شهید فاضلی خبر داد و تصریح کرد: با انجام این مهم، مناطق بلوار یادگار امام، پهنه شمالی بلوار شهید فاضلی، پهنه غربی بلوار شهید طباطبایی و بلوار انقلاب و شهرک مصالح‌فروشان به طول ۵۷ کیلومتر از گاز طبیعی بهره‌مند شدند.

پنجابی یادآور شد: ساکنان این مناطق می‌توانند پس از نصب علمک با مراجعه به دفاتر پیشخوان نسبت به  تشکیل پرونده اقدام کنند و از این انرژی پاک و ارزان بهره‌مند شوند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *