اخبار داغ

تخلیه تأسیسات نفتی خلیج مکزیک با نزدیک شدن طوفان

تولیدکنندگان نفت خلیج مکزیک ایالات متحده با نزدیک شدن طوفان، تأسیسات دریایی خود را تخلیه کردند. به گزارش خبرگزاری رویترز از هیوستون، تولیدکنندگان نفت خلیج مکزیک ایالات متحده روز شنبه (۲۲ شهریورماه) در حالی که طوفان گرمسیری سواحل فلوریدا در حال تقویت بود و پیش‌بینی شده بود این منطقه نفتی را تهدید خواهد کرد، تأسیسات دریایی خود […]

اشتراک گذاری
24 شهریور 1399
128 بازدید
کد مطلب : 4961

تولیدکنندگان نفت خلیج مکزیک ایالات متحده با نزدیک شدن طوفان، تأسیسات دریایی خود را تخلیه کردند.

به گزارش خبرگزاری رویترز از هیوستون، تولیدکنندگان نفت خلیج مکزیک ایالات متحده روز شنبه (۲۲ شهریورماه) در حالی که طوفان گرمسیری سواحل فلوریدا در حال تقویت بود و پیش‌بینی شده بود این منطقه نفتی را تهدید خواهد کرد، تأسیسات دریایی خود را تخلیه کردند.

شرکت‌های شورون و مورفی‌اویل از روز شنبه شروع به تخلیه کارکنان بخش‌های نفت و گاز دریایی کردند. این در حالی است که شرکت‌های شل، بی‌اچ‌پی، بی‌پی و هس اعلام کردند طوفان را رصد می‌کنند و آماده‌اند در صورت نیاز اقدام کنند.

باد گرمسیری سالی شبانه از فلوریدا عبور کرد و به شرق خلیج مکزیک رسید. آخرین پیش‌بینی مرکز ملی طوفان این است که پیش از رسیدن طوفان در روزهای آینده، حداکثر سرعت وزش باد ۸۰ مایل در ساعت (۱۲۹ کیلومتر در ساعت) خواهد بود.

اگر سالی به طوفان تبدیل شود، دومین طوفانی است که در کمتر از یک ماه به سواحل خلیج مکزیک ایالات متحده برخورد می‌کند. طوفان لورا با وزش باد ویرانگر ۱۵۰ مایل در ساعت، دو پالایشگاه نفت را برای هفته‌ها از مدار خارج کرده بود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *