اخبار داغ

پایانه صادراتی دیرستان قشم به بهره‌برداری رسید

رئیس‌جمهوری گفت: امروز در قشم یک منطقه مهم صادرات فرآورده‌های نفتی افتتاح شد که کشتی‌ها در این منطقه برای سوخت‌گیری پهلوگیری خواهند کرد. به گزارش تجهیز نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، دکتر حسن روحانی، امروز (پنجشنبه، ۲۰ شهریورماه) در آیین بهره‌برداری از طرح‌های ملی سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: […]

اشتراک گذاری
22 شهریور 1399
104 بازدید
کد مطلب : 4858

رئیس‌جمهوری گفت: امروز در قشم یک منطقه مهم صادرات فرآورده‌های نفتی افتتاح شد که کشتی‌ها در این منطقه برای سوخت‌گیری پهلوگیری خواهند کرد.

به گزارش تجهیز نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، دکتر حسن روحانی، امروز (پنجشنبه، ۲۰ شهریورماه) در آیین بهره‌برداری از طرح‌های ملی سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: بسیار خوشحالم که در ۲۳ نشست در طول سال ۹۹ شاهد افتتاح طرح‌های مهم در سراسر کشور هستیم. امروز نوبت افتتاح طرح‌های مهم در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشورمان بود.

وی افزود: امروز در قشم یک منطقه مهم صادرات فرآورده‌های نفتی افتتاح شد که کشتی‌ها در این منطقه برای سوخت‌گیری پهلوگیری خواهند کرد و البته برای صادرات فرآورده‌های نفتی بسیار مهم است.

رئیس‌جمهوری با بیان اینکه در شرایط تحریم راهی جز فعال کردن سرمایه‌های اقتصادی کشور نداریم، تصریح کرد: کشور ما پهناور و دارای منابع بسیار و آب و هوای متنوع است و امکان سرمایه‌گذاری در آن وجود دارد، همه استانداران و مدیران مناطق آزاد و مناطق ویژه آمادگی دارند که سرمایه جذب کنند.

رئیس‌جمهوری امروز در بیست‌وسومین هفته افتتاح طرح‌های ملی و توسعه‌ای در مناطق مختلف کشور، ۱۲ طرح در منطقه آزاد ارس، ۱۱ طرح در منطقه آزاد کیش، ۱۴ طرح در منطقه آزاد قشم و ۲۱ طرح در مناطق ویژه اقتصادی پیام، سرخس، شیراز، کاوه و یزد را به‌صورت ویدئو کنفرانس افتتاح کرد که از جمله این طرح‌ها می‌توان به طرح پایانه صادراتی و ترمینال نفتی دیرستان قشم اشاره کرد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *