اخبار داغ

رضا بوعذار رئیس انجمن دومیدانی هیات کارگری استان خوزستان؛مسابقات انتخابی دو میدانی کارگری استان خوزستان در ورزشگاه تختی برگزارشد

رییس انجمن دو میدانی هیات ورزش های کارگری استان خوزستان از برگزاری مسابقات دومیدانی انتخابی استان برای مسابقات کشوری گزارش داد به گزارش پایگاه تجهیز نیوز ؛رضا بوعذار رییس انجمن دومیدانی ورزش های کارگری استان خوزستان مسابقات دوومیدانی قهرمانی کارگری انتخابی کشور پنجشنبه شب با حضور بیش از ۵۰ دونده در ورزشگاه تختی اهواز برگزار […]

اشتراک گذاری
21 شهریور 1399
63 بازدید
کد مطلب : 4824

رییس انجمن دو میدانی هیات ورزش های کارگری استان خوزستان از برگزاری مسابقات دومیدانی انتخابی استان برای مسابقات کشوری گزارش داد

به گزارش پایگاه تجهیز نیوز ؛رضا بوعذار رییس انجمن دومیدانی ورزش های کارگری استان خوزستان مسابقات دوومیدانی قهرمانی کارگری انتخابی کشور پنجشنبه شب با حضور بیش از ۵۰ دونده در ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد که نتایج این مسابقات به شرح ذیل اعلام‌مینماید
بوعذار بیان کرد مسابقات قهرمانی کارگران کشور ۲ الی ۵ مهرماه در مشهد مقدس برگزارمیشود

درپایان مسابقابه آقای بوعذار از دبیر هیات ورزش های کارگری آقای عباس علوانی و رئیس ورزش های کارگری استان آقای غفاری و هیات اجرایی تشکر کردند

۱۰۰ متر
نفر اول : ستاره رحمانیان از ماهشهر
نفر دوم : الهام غبیشاوی از ماهشهر
نفر سوم : روشنک کاظمی از اهواز

۲۰۰ متر
نفر اول : زینب طهماسبی از اهواز
نفر دوم : عسل ادهمی از اهواز
نفر سوم : ام البنین جلالی از سوسنگرد
۴۰۰ متر
نفر اول : بیتا عبیدی از ماهشهر
نفر دوم : نیلوفر اسدی از اهواز
نفر سوم : نورالزهرا حمادی از سوسنگرد
۸۰۰ متر
نفر اول : فریده شمیلی از اهواز
نفر دوم : مژگان محمدی از اهواز
نفر سوم : لیلا عیدی شیخ رباط از اهواز

۱۵۰۰متر
نفر اول : تینا محمدحسنی از اهواز
نفر دوم :فاطمه بصیری از اهواز
نفر سوم : مبینا لویمی از اهواز

۱۰۰×۴ امدادی

تیم اول : اهواز
تیم دوم : ماهشهر
تیم سوم : سوسنگرد

پرش طول
نفر اول : سمیه اسدیان از اهواز
نفر دوم : زینب شفیعی اصل از سوسنگرد
نفر سوم : کیانا آل کرد از سوسنگرد

پرتاب وزنه
نفر اول:سحر سودانی از ماهشهر
نفر دوم : یاشین فارسی مدان از اهواز
نفر سوم : سه برادران از اهواز

پرتاب نیزه

نفر اول
سونیا بارون پور از اهواز
نفر دوم
بهار شکفته دل ماهشهر
نفر سوم
سعاد سلاماتی اهواز

تیم های برتر
تیم اول : اهواز
تیم دوم : ماهشهر
تیم سوم : سوسنگرد

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *