اخبار داغ

ارتش و سایپا به تفاهم نامه رسیدند

یش‌نویس تفاهم نامه همکاری‌ها برای توسعه و تعمیق روابط، بین نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و گروه خودروسازی سایپا، با حضور امیر سرتیپ هادیان امضا شد. به گزارش از خبرگزاری تجهیز نیوز و به نقل از خبر آنلاین و روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ دوم خلبان مهدی هادیان در بازدید از گروه خودروسازی سایپا و […]

اشتراک گذاری
18 شهریور 1399
85 بازدید
کد مطلب : 4672

یش‌نویس تفاهم نامه همکاری‌ها برای توسعه و تعمیق روابط، بین نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و گروه خودروسازی سایپا، با حضور امیر سرتیپ هادیان امضا شد.

به گزارش از خبرگزاری تجهیز نیوز و به نقل از خبر آنلاین و روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ دوم خلبان مهدی هادیان در بازدید از گروه خودروسازی سایپا و فرآیند تولید و طراحی در این مجموعه و همچنین امضای پیش‌نویس تفاهم نامه همکاری‌های مشترک، گفت: گروه خودروسازی سایپا یکی از مهم‌ترین بخش‌های اقتصادی کشور است و قطعا با شعار جهش تولید که مقام معظم رهبری برای سال جاری در نظر گرفتند این شرکت خودروساز می‌تواند به شکوفایی دست پیدا کند.

معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه، همکاری مشترک بین نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و گروه خودروسازی سایپا اتفاق بزرگی است، افزود: زمانی که تخصص، تعهد، فناوری و امکانات در کنار یکدیگر قرار گیرد، نتیجه آن منجر به رشد و پیشرفت می‌شود و همکاری مشترک می‌تواند نتایج خوب و مثبتی را برای کشور به ارمغان داشته باشد.

وی ادامه داد: با توجه به زیرساخت‌هایی که در زمینه تولید خودرو در گروه خودروسازی سایپا شکل گرفته و با وجود تفکر جهادی، تخصص و تعهدی که مدیران و مهندسان این مجموعه دارند، انشاءالله اتفاقات بزرگی در تولید و صنعت خودرو رقم خواهد خورد.

امیر سرتیپ دوم خلبان هادیان، با بیان اینکه صنعت خودرو با همکاری حوزه نظامی به دنبال هم‌افزایی است، تصریح کرد: خودروسازان و بخش‌های نظامی و دفاعی ظرفیت‌های زیادی دارند که قطعا با همکاری مشترک و افزایش تعاملات می‌توانند ضمن استفاده از ظرفیت‌ها، نیازهای یکدیگر را مرتفع کنند.

وی با بیان اینکه نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بخش‌های متعددی دارد که می‌تواند به بخش صنعت خدمات و امکانات بدهد، گفت: به غیر از توان دانشگاهی و مهندسی، ما توانسته‌ایم در صنعت هواپیمایی که پیچیدگی‌های خاصی دارد، ورود تخصصی داشته باشیم، بسیاری از هواپیماها که به دلیل تحریم‌های ظالمانه زمین گیر شده بود توسط مهندسان ما دوباره به پرواز درآمد.

معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش ادامه داد: امروز نیروهای مسلح نسبت به گذشته پیشرفت محسوسی داشته و دستاوردهای خوبی در بخش‌های تجهیزات به دست آمده است، لذا می‌توان بخشی از این دستاوردها را برای توسعه صنعت خودرو استفاده کرد.

وی با تاکید بر اینکه در راستای اقتصاد مقاومتی و همکاری‌های مشترک، می‌توان کمیته‌های تخصصی بین گروه خودروسازی سایپا و نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ایجاد کرد، افزود: در آینده‌ای نزدیک میزبان مدیران سایپا خواهیم بود تا بتوان درباره همکاری‌های مشترک به تفاهم‌های بیشتری دست پیدا کنیم؛ ما می‌خواهیم تجارب و دستاورد سال‌هایی که کشور تحریم بود را در اختیار سایپا قرار دهیم تا این مجموعه بتواند مسیر رشد و توسعه را با سرعت بیشتری طی کند.

امیر سرتیپ دوم خلبان هادیان با بیان این‌که دستاوردهای سایپا قابل تقدیر و در شأن انقلاب اسلامی است، گفت: امیدوارم با همکاری یکدیگر باعث توسعه کشور شویم و روز به روز اثرات تحریم‌های ظالمانه را در اقتصادمان کمرنگ‌تر کنیم.

منبع:خبر آنلاین

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *