اخبار داغ

خوراک صنایع پایین‌دستی در ایام محرم و صفر تأمین می‌شود

مجتمع‌های پتروشیمی نیاز صنایع پایین‌دستی به محصولات مختلف را با توجه به افزایش تقاضا در ایام محرم و صفر به‌طور کامل تأمین می‌کنند. به گزارش تجهیز نیوزبه نقل از شرکت ملی صنایع پتروشیمی، مرضیه طهماسبی، رئیس دفتر توسعه صنایع پایین‌دستی پتروشیمی با اشاره به افزایش تقاضا برای محصولات مختلف پلیمری و بسته‌بندی  ایام محرم و […]

اشتراک گذاری
01 شهریور 1399
92 بازدید
کد مطلب : 3940

مجتمع‌های پتروشیمی نیاز صنایع پایین‌دستی به محصولات مختلف را با توجه به افزایش تقاضا در ایام محرم و صفر به‌طور کامل تأمین می‌کنند.

به گزارش تجهیز نیوزبه نقل از شرکت ملی صنایع پتروشیمی، مرضیه طهماسبی، رئیس دفتر توسعه صنایع پایین‌دستی پتروشیمی با اشاره به افزایش تقاضا برای محصولات مختلف پلیمری و بسته‌بندی  ایام محرم و صفر اظهار کرد: همانند سال‌های گذشته مجتمع‌های پتروشیمی کشور آمادگی دارند تا نیازهای صنایع پایین‌دستی را تأمین کنند و هیچ‌گونه کمبودی در بازار وجود نخواهد داشت.

وی با تاکید بر اینکه حفظ منافع تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان واقعی محصولات پتروشیمی به عنوان یک راهبرد مورد توجه ویژه دفتر صنایع پایین‌دستی قرار دارد، گفت: همانطور که بارها گفته شده است اعلام دقیق نیاز واقعی بازار از سوی اتحادیه‌های تامین نیاز و انجمن‌های تخصصی مصرف‌کننده محصولات پتروشیمی می‌تواند بازار را با آرامش بیشتری همراه سازد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *