اخبار داغ

آرزوی موفقیت استاندار خوزستان برای فولاد مردان درراه کسب سهمیه

?آرزوی موفقیت استاندار خوزستان برای فولادمردان?استاندار محترم خوزستان برای موفقیت فولاد در دیدار پایانیدر راه کسب سهمیه آسیایی آرزوی موفقیت کرد. ?به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، دکتر شریعتی استاندار محترم خوزستان در گفت‌وگو با رسانه باشگاه در مورد وضعیت تیم فولاد و نتایج تیم گفت: من هم به مانند هر فردی در خوزستان پیگیر […]

اشتراک گذاری
28 مرداد 1399
78 بازدید
کد مطلب : 3831

?آرزوی موفقیت استاندار خوزستان برای فولادمردان
?استاندار محترم خوزستان برای موفقیت فولاد در دیدار پایانیدر راه کسب سهمیه آسیایی آرزوی موفقیت کرد.


?به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، دکتر شریعتی استاندار محترم خوزستان در گفت‌وگو با رسانه باشگاه در مورد وضعیت تیم فولاد و نتایج تیم گفت: من هم به مانند هر فردی در خوزستان پیگیر نتایج تمام تیم‌های فوتبال و دیگر ورزش‌های استان هستم، تیم‌های فوتبال استان در لیگ‌های مختلف نتایج خوبی گرفته‌اند و باعث خوشحالی مردم استان شده‌اند. اگر بخواهم در مورد فولادخوزستان به طور خاص صحبت کنم این تیم نتایج در خورشأن نام فوتبال خوزستان را گرفته است.
?وی ادامه داد: نتایج و جدول مسابقات را دنبال می‌کنم، از اهمیت دیدار پایانی برای فولاد در راه کسب سهمیه آسیایی باخبر هستم و برای تیم فولاد در دیدار پایانی آرزوی موفقیت می‌کنم، مجموعه باشگاه فولاد از نظر نرم‌افزار و سخت‌افزار در سطح کشور کم نظیر است و با مدیریت مهندس محمدی در راس شرکت فولاد که اهتمام ویژه‌ای به ورزش دارد و حضور آقای آذری به عنوان مدیرعامل کاربلد و فوتبالی نوید روزهای خوش را برای این تیم، هواداران و مردم خوزستان را می‌دهد.
استاندار خوزستان در انتها نیز گفت: خیلی خوشحالیم آقای نکونام که یکی از مفاخر فوتبال ایران است به عنوان سرمربی در این مجموعه حضور دارد، نتایج خوب گرفته شده و امیدواریم که در دیدار آخر با همت و تلاش کادرفنی، بازیکنان و دیگر اعضای تیم بتوانند نتیجه دلخواه خود را کسب کنند و بدانند همه مردم خوزستان پشتشان هستند و برای موفقیتشان دعا می‌کنند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *