اخبار داغ

علت تاخیر صدور کارت‌های سوخت چیست؟

کم شدن نیروی انسانی فعال نسبت به دوران قبل از کرونا و همچنین تاثیر این ویروس بر شرکت‌های حمل‌ونقل و پست، زمان صدور و ارسال کارت سوخت را به دوماه افزایش داد. صدور و ارسال کارت سوخت خودروهای نو شماره و درخواست‌های صدور کارت المثنی که تا قبل از شیوع ویروس کرونا یک ماهه انجام […]

اشتراک گذاری
27 مرداد 1399
91 بازدید
کد مطلب : 3777

کم شدن نیروی انسانی فعال نسبت به دوران قبل از کرونا و همچنین تاثیر این ویروس بر شرکت‌های حمل‌ونقل و پست، زمان صدور و ارسال کارت سوخت را به دوماه افزایش داد.

صدور و ارسال کارت سوخت خودروهای نو شماره و درخواست‌های صدور کارت المثنی که تا قبل از شیوع ویروس کرونا یک ماهه انجام می‌شد، اکنون به دلیل کاهش نیروی انسانی فعال در مراکز و خدمات پستی به دو ماه افزایش پبدا کرده است.

با توجه به اینکه خودروسازی‌ها در چند ماه اخیر خودرو‌های نو شماره به متقاضیان فروخته‌اند فعالیت مراکز صدور کارت سوخت را بیشتر و زمان صدور و ارسال را طولانی‌تر کرده است.

در دوران شیوع ویروس کرونا ماهانه برای خودرو‌های نو شماره ۱۰۰ هزار کارت سوخت صادر می‌شود. همچنین ماهانه ۱۵۰ هزار کارت سوخت برای در خواست‌کنندگان کارت المثنی صدور و ارسال می‌شود.

متقاضیانی که خودرو صفر نو شماره خریداری کرده‌اند نیاز به مراجعه به پلیس + ۱۰ ندارند و کارت سوخت آنها بزودی به دستشان خواهد رسید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان – گسترش نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *