اخبار داغ

همراه اول بسته اینترنتی روز خبرنگار زا به خبرنگاران را ارائه داده است

بعد از این که رسانه ها نوشتند زور رییس جمهوری به همراه اول و ایرانسل نرسید، همراه اول که باید گفت همیشه همراه اول یا نخست است به جای ۱۲۰ گیگ اینترنت هدیه رییس جمهوری ۲۰۰ گیگ اختصاص داد و در پیامکی نوشت:”مشترک گرامی بسته اینترنت هدیه یکساله ۲۰۰ گیگابایت ویژه خبرنگار فعال شده و […]

اشتراک گذاری
20 مرداد 1399
74 بازدید
کد مطلب : 3361
بعد از این که رسانه ها نوشتند زور رییس جمهوری به همراه اول و ایرانسل نرسید، همراه اول که باید گفت همیشه همراه اول یا نخست است به جای ۱۲۰ گیگ اینترنت هدیه رییس جمهوری ۲۰۰ گیگ اختصاص داد و در پیامکی نوشت:”مشترک گرامی بسته اینترنت هدیه یکساله ۲۰۰ گیگابایت ویژه خبرنگار فعال شده و تا ساعت ۱۱:۰۶:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ معتبر است. در صورت استفاده از سایت های داخلی منتخب، حجم مصرفی شما نصف محاسبه می شود.
بسته کنونی شما فاقد تمدید خودکار است. برای اطلاع از وضعیت بسته، کد *۱۰۰*۱۰# و برای انتخاب و رزرو بسته اینترنت، کد *۱۰۰*۲# را شماره گیری فرمایید.”
حالا خبر یکی از خبرگزاری ها را بخوانید: هنوز ۲۴ ساعت از دستور رییس جمهور مبنی بر ارایه اینترنت ۱۲۰ گیگ نگذشته بود که اعلام شد: این هدیه توسط اپراتور رایتل به خبرنگاران ارائه می شود!

تفاوت مهم هدیه خبرنگاری امسال (۱۲۰ گیگ اینترنت رایگان سالانه) با سال گذشته این است که روحانی دستوری را به ۳ اپراتور کشور داده اما فقط یکی از آنها این دستور را پذیرفته و دو اپراتور مشهور تر یعنی ایرانسل و همراه اول ترجیح دادند از این دستور سر باز بزنند.

امسال خبرنگاران اینترنت رایگان خود را باید فقط از اپراتور “رایتل” دریافت کنند و دیگر اینترنت به هر سیمکارتی که برایشان فعال است ارائه نمی‌شود؛ همین موضوع برای برخی از خبرنگاران دردسر ساز شده است.

خبرنگارانی که سیمکارت رایتل دارند می‌توانند با وارد کردن کد پیامک شده، اینترنت رایگان خود را دریافت کنند اما آنهایی که فاقد سیمکارت رایتل هستند باید وارد فرآیند دریافت سیمکارت شوند و برای دریافت سیمکارت تازه خود ثبت‌نام کنند که بنابر اعلام سایت رایتل ممکن است فرآیند دریافت سیمکارت و تحویل آن توسط پست بیش از ۵ روز کاری طول بکشد.

متاسفانه رایتل کمترین سهم بازار را در رقابت با همراه اول و ایرانسل دارد و مشخص نیست چرا وزارت ارتباطات خبرنگاران را مجبور به دریافت سیم‌کارت رایتل کرده است. معمولا روال بر این است که برای هدیه دادن، شرط تعیین نمی‌شود

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *