اخبار داغ

بازدید رئیس هیات بولینگ و بیلیارد اهواز از خانه های ورزشی بیلیارد و بولینگ

در جریان این بازدید علی قیاص وند رئیس هیات بولینگ، بیلیارد وبولس اهواز از نزدیک در جریان وضعیت باشگاه داران و ورزشکاران این رشته در اهواز قرار گرفت. به گزارش پایگاه خبری خوزتاب اخبار خوزستان؛ علی  قیاص وند در این بازدید که از دو باشگاه خانه بیلیارد با مدیریت خداپرست والماس سیاه با مدیریت نشیبی داشت. تاکید […]

اشتراک گذاری
20 مرداد 1399
126 بازدید
کد مطلب : 3357

در جریان این بازدید علی قیاص وند رئیس هیات بولینگ، بیلیارد وبولس اهواز از نزدیک در جریان وضعیت باشگاه داران و ورزشکاران این رشته در اهواز قرار گرفت.

IMG 20200810 WA0016 رئیس هیات بولینگ، بیلیارد و بولس کلانشهر اهواز از دو باشگاه خانه بیلیارد خوزستان و الماس سیاه بازدید کرد

به گزارش پایگاه خبری خوزتاب اخبار خوزستان؛ علی  قیاص وند در این بازدید که از دو باشگاه خانه بیلیارد با مدیریت خداپرست والماس سیاه با مدیریت نشیبی داشت. تاکید ویژه ای بر رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد کرونا را داشت و با حساسیت ویژه ای نکات بهداشتی را رعایت کنند.

 

قیاص وند تاکید ویژه ای بر بحث پیگیری ودریافت مجوزات لازم باشگاه ها برای فعالیت از اداره کل ورزش وجوانان را داشت.متاسفانه برخی سازمان‌ها مجوزاتی برای برخی باشگاه ها صادر کردند که این سازمان‌ها ارتباطی با ورزش ندارند که باعث عدم نظارت هیئت بر این باشگاه ها شده است.

 

هیئت بولینگ، بیلیارد و بولس اهواز تنها با باشگاه های که از اداره کل ورزش وجوانان مجوز فعالیت را دارند همکاری خواهد داشت، به باشگاه های که هنوز مجوزات لازم برای فعالیت را ندارند توصیه می‌شود سریعتر پیگیر مجوزات لازم از اداره کل ورزش وجوانان باشند.

 

رئیس هیات اهواز در جریان این بازدید ها گفت:ضمن تقدیر از دوباشگاه که امکانات سخت افزاری مناسب واستاندار را مهیا کردند تشکر کرد.

 

وی همچنین خانه بیلیارد خوزستان را نماد وخانه اصلی این ورزش در استان است که باید مورد توجه ویژه مسئولین قرار بگیرد.

 

علی قیاص وند در پایان گفت:با پیگیری های که با فدراسیون صورت گرفته است در آینده نزدیک برنامه ریزی برای برگزاری مسابقات صورت خواهد گرفت.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *