اخبار داغ

نیش زنبور، آری یا خیر ؟

به دنبال انتشار کلیپی که در آن پروفسور عظیم اکبرزاده متخصص بیوشیمی بالینی ادعا میکند که هیچ یک از زنبورداران دوشهر شمال غربی کشور به کرونا مبتلا نشدند،بحث ها دوباره بر سر استفاده از درمان های طب سنتی بالا گرفته است. به نقل از برترین ها پرفسور عظیم اکبرزاده خیاوی متخصص بیوشیمی بالینی درباره تأثیر […]

اشتراک گذاری
14 مرداد 1399
60 بازدید
کد مطلب : 2956

به دنبال انتشار کلیپی که در آن پروفسور عظیم اکبرزاده متخصص بیوشیمی بالینی ادعا میکند که هیچ یک از زنبورداران دوشهر شمال غربی کشور به کرونا مبتلا نشدند،بحث ها دوباره بر سر استفاده از درمان های طب سنتی بالا گرفته است.

به نقل از برترین ها پرفسور عظیم اکبرزاده خیاوی متخصص بیوشیمی بالینی درباره تأثیر زهر زنبور عسل بر درمان کرونا، ادعا کرد با زهر زنبور عسل می‌توان کرونا را درمان کرد. در بعضی شهر‌ها مانند مشکین‌شهر و اردبیل هیچ کندوداری کرونا نگرفته است.

براساس آزمایشی که با همکاری یکی از دانشجویان خود انجام داده‌ام مشاهده شد با تزریق زهر زنبور به یک بیمار حاد کرونایی، این فرد پس از یک روز کاملاً بهبود یافت و با تزریق زهر زنبور عسل در زانو، می‌توان کرونا را درمان کرد.

او گفت: من حتی فرمول واکسن زهر زنبور عسل را برای ویروس کرونا آورده‌ام. از شمال کره زمین تا جنوب کشور بدانند واکسن هم نمی‌تواند برای از بین رفتن ویروس کرونا موثر باشد بلکه تنها نیش زنبور عسل این قابلیت را دارد. اگر حدود یک ماه زهر نیش زنبور را به کارشناسان ما بدهید می‌توانند داروی مناسب این ویروس منحوس را کشف کنند. باید بدانید این دارو هیچ عارضه‌ای هم ندارد و حتی می‌تواند راه‌حلی برای رفع بیماری حاد تنفسی باشد.

به مردم اشتباه القا نشود

با این حال مینو محرز متخصص بیماری‌های عفونی و عضو کمیته علمی ستاد ملی مدیریت مقابله با کرونا درباره زهر زنبور عسل و تاثیر آن روی ویروس کرونا اظهار کرد: در حال حاضر موضوع تاثیر زهر زنبور عسل بر ویروس کرونا قطعی نیست و هنوز اطلاع و مقاله‌ای در این‌باره بیرون نیامده است.

او گفت: البته شاید این موضوع مقاله و مطالعات خود پرفسور اکبرزاده باشد که هنوز درباره آن به قطعیت با ستاد مقابله با کرونا در وزارت بهداشت صحبتی نشده است. پس لطفاً مردم به اشتباه سمت این اطلاعات نروند تا موارد این چنینی بررسی دقیق شود.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *