اخبار داغ

تثبیت قیمت نفت به دنبال موفقیت در ساخت واکسن کرونا

قیمت شاخص نفت خام برنت ساعت ۴ و ۴۷ دقیقه امروز (سه‌شنبه، ۳۱ تیرماه) با ۱۵ سنت افزایش به ۴۳ دلار و ۴۳ سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا با ۲ سنت افزایش به ۴۰ دلار و ۸۳ سنت رسید. به گزارش تجهیز نیوز به نقل از خبرگزاری رویترز از توکیو، قیمت نهایی شاخص نفت خام […]

اشتراک گذاری
31 تیر 1399
118 بازدید
کد مطلب : 2699

قیمت شاخص نفت خام برنت ساعت ۴ و ۴۷ دقیقه امروز (سه‌شنبه، ۳۱ تیرماه) با ۱۵ سنت افزایش به ۴۳ دلار و ۴۳ سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا با ۲ سنت افزایش به ۴۰ دلار و ۸۳ سنت رسید.

به گزارش تجهیز نیوز به نقل از خبرگزاری رویترز از توکیو، قیمت نهایی شاخص نفت خام برنت روز دوشنبه (۳۰ تیرماه) ۴۳ دلار ۲۸ سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا ۴۰ دلار و ۸۱ سنت بود.

قیمت نفت امروز تغییر چندانی نکرد و در دامنه قیمت معاملات سه هفته گذشته باقی ماند، زیرا امید به بهبود تقاضای نفت در میان سرمایه‌گذاران بیش از واهمه آنها از افزایش محدودیت‌های اعمال‌شده به دلیل افزایش فزاینده موارد ابتلا به ویروس کرونا بود.

فواد رزاق‌زاده، تحلیلگر بازار مؤسسه تینک مارکرز در این باره گفت: با آغاز به کار اقتصادهای بزرگ، تقاضای نفت باید افزایش یابد و اگر واکسن نیز به‌زودی در دسترس باشد، افزایش تقاضا بیشتر هم خواهد شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *