اخبار داغ

دستورات آیت الله رئیسی درباره حادثه نطنز و مرکز پزشکی سینا

میزان/ رییس قوه قضاییه درخصوص کوتاهی برخی مسولان در انجام وظایف قانونی خود در حادثه مرکزپزشکی سینا و حادثه نطنز، به سازمان قضایی نیرو‌های مسلح، سازمان بازرسی و دادستانی گفت: طبق قانون مدیرانی که به مسولیت خود عمل نکرده اند را مواخذه کنید.   به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، آیت الله رییسی در واکنش […]

اشتراک گذاری
16 تیر 1399
104 بازدید
کد مطلب : 2515

میزان/ رییس قوه قضاییه درخصوص کوتاهی برخی مسولان در انجام وظایف قانونی خود در حادثه مرکزپزشکی سینا و حادثه نطنز، به سازمان قضایی نیرو‌های مسلح، سازمان بازرسی و دادستانی گفت: طبق قانون مدیرانی که به مسولیت خود عمل نکرده اند را مواخذه کنید.

 

به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، آیت الله رییسی در واکنش به گزارش‌های مطرح شده در جلسه شورای عالی قوه قضائیه درخصوص کوتاهی برخی مسولان در انجام وظایف قانونی خود در حادثه مرکزپزشکی سینا و حادثه نطنز گفت: سیاست قطعی دستگاه قضایی پیگیری و مواخذه مسئولی است که به وظایف خود عمل نکرده است.

 

وی افزود: به سازمان قضایی نیرو‌های مسلح، سازمان بازرسی و دادستانی گفته ام که طبق قانون باید مدیرانی که به مسولیت خود عمل نکرده اند را مواخذه کنند.

 

رییس قوه قضاییه با بیان اینکه گاهی ترک فعل‌ها از انجام برخی اقدامات پر ضررتر است، گفت: عدم مدیریت بازار و نوسان قیمت‌ها مردم را آزرده کرده است و برای ایجاد ثبات در بازار نیاز به کارجهادی و طرح جامع اقتصادی داریم.

 

آیت الله رییسی گفت: بی انضباطی مالی به کشور آسیب می‌زند؛ نباید منابع کشور در اختیار افراد بی صلاحیتی قرار بگیرد که به تعهدات خود عمل نمی‌کنند.

 

وی تاکید کرد: هم به تخلفات ارزی صادرکنندگان و واردکنندگان متخلف باید رسیدگی شود هم نام آن‌ها باید افشا شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *