اخبار داغ

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: نباید در دیدار فردا با ماشین سازی از حریف غفلت کنیم. جواد نکونام امروز، هشتم تیرماه در نشست خبری پیش از بازی با ماشین سازی، اظهارکرد: با تیم خوب و پرمهره ماشین سازی بازی داریم. این تیم خیلی خوب کار می کند و بازیکنان خوبی دارد و تیم با […]

اشتراک گذاری
09 تیر 1399
54 بازدید
کد مطلب : 2172

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: نباید در دیدار فردا با ماشین سازی از حریف غفلت کنیم.

جواد نکونام امروز، هشتم تیرماه در نشست خبری پیش از بازی با ماشین سازی، اظهارکرد: با تیم خوب و پرمهره ماشین سازی بازی داریم. این تیم خیلی خوب کار می کند و بازیکنان خوبی دارد و تیم با کیفیتی است. باید حواسمان جمع باشد تا به موفقیت برسیم و نباید از حریف غفلت کنیم.

به گزارش تجهیز نیوز ، وی بیان کرد: در تمام تمرینات و بازی ها انگیزه کافی داریم و بازیکنان ما باید این قدر حرفه ای باشند که این انگیزه را زنده نگه دارند و بزرگ فکر کنند. کسب سهمیه، قهرمانی، نایب قهرمانی و … در جدول است و از روز اول وظیفه مان این بوده که زحمت بکشیم و بازی به بازی جلو برویم تا به موفقیت برسیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در پاسخ به این سوال که برنامه شما برای دوری تیم از حاشیه چیست تا به هدفی که از ابتدای فصل با کار زیاد و سختی به دنبال آن بوده اید، برسید؟ گفت: واقعا سختی کشیدیم و کار کردیم تا موفق باشیم. حاشیه ای نیست و در فوتبال بوده ایم و هستیم و این اتفاقات جزیی از فوتبال است و تاثیری در روندمان و تمرکزمان ندارد. تمرکزمان روی فولاد و رقبا است و با احترام به تمام تیم ها بازی می کنیم.

وی در باره هدف ایده آل خود در فولاد، عنوان کرد: هدف این است که در تمام بازی ها خوب بازی کنیم و زحمت بکشیم و بهترین عملکرد را در هر بازی داشته باشیم و هر نتیجه ای هم که اتفاق افتاد، خواست خدا است. به هر حال باید تلاش کنیم تا بهترین نتیجه را داشته باشم.

نکونام درباره بازگشت پاتوسی نیز گفت: باشگاه در جریان است و در تلاش برای آوردن او به ایران است. خریدهای خوبی در نیم فصل دوم داشتیم اما متاسفانه در حال حاضر پاتوسی را نداریم، در حالی که حضورش قطعا به ما کمک می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *