اخبار داغ

تقدیر سرپرست کمیته مسابقات از باشگاه فولادخوزستان

باشگاه فولاد خوزستان در نخستین آزمون پساکرونایی فوتبال ایران، میزبان استقلال بود. به گزارش سایت باشگاه فولادخوزستان, لیگ برتر فوتبال ایران چهارشنبه شب با برگزاری دیدار معوقه تیم‌های فولاد و استقلال در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان بعد از ۴ ماه تعطیلی از سر گرفته شد. لیگ برتر هم مثل سایر فعالیت‌های اجتماعی که به دلیل […]

اشتراک گذاری
07 تیر 1399
109 بازدید
کد مطلب : 2097

باشگاه فولاد خوزستان در نخستین آزمون پساکرونایی فوتبال ایران، میزبان استقلال بود.
به گزارش سایت باشگاه فولادخوزستان, لیگ برتر فوتبال ایران چهارشنبه شب با برگزاری دیدار معوقه تیم‌های فولاد و استقلال در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان بعد از ۴ ماه تعطیلی از سر گرفته شد. لیگ برتر هم مثل سایر فعالیت‌های اجتماعی که به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور به کما رفته بودند, از همان ابتدا موافقان و مخالفانی برای برگزاری مجدد داشت تا اینکه فدراسیون و سازمان لیگ بعد از مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا تصمیم گرفتند مسابقات با شرایط ویژه ادامه پیدا کند.

این تصمیم نگرانی خیلی‌ها را برای عدم امکان رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ایجاد بستر‌های لازم به همراه داشت. تا حدی که تا همین چند روز پیش تعدادی از باشگا‌ه‌ها کمر همت برای به تعطیلی کشاندن رقابت‌ها بسته بودند. در این فضا برگزاری نخستین بازی بعد از درگیر شدن کشور با کرونا می‌توانست خیلی تعیین‌کننده باشد. باشگاه فولاد خوزستان که از زیرساخت‌های قابل توجه‌ای نظیر ورزشگاه اختصاصی و غیره برخوردار است به عنوان اولین امتحان شونده وارد میدان شد.

سهیل مهدی, سرپرست کمیته مسابقات و رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای که در ورزشگاه شهدای فولاد حضور داشت, در این باره گفت: بحث رعایت پروتکل‌ها بخشی از الزامات است ولی بخش دیگر رفتار شخصی و خود ایمنی است که باید همه برای حفظ سلامتی خود رعایت کنند. به لحاظ سخت‌افزاری باشگاه فولاد صددرصد پروتکل‌ها و اقدامات را انجام داده بود. تنها یکی‌ دو مورد کوچک وجود داشت که آن هم به دلیل سرعت کار بود و مطمئن هستم این موارد در بازی بعدی رعایت خواهد شد.
وی ضمن تقدیر از باشگاه فولاد عنوان کرد: در بحث سخت افزاری، همکاری و مساعدت باشگاه فولاد برای برگزاری این بازی خوب بود. این برای دفعه اول بود که فوتبال ایران با شرایط جدید آشنا می‌شد ولی توانست به خوبی موازی با آن جلو برود. فکر می‌کنم اگر سایر باشگاه‌ها نیز با این کیفیت حرکت کنند, فوتبال یکی از موفق‌ترین اصناف و گروه‌های اجتماعی خواهد بود که پروتکل‌ها را رعایت کرده است. این موضوع مستلزم این است که همه اعضا موارد را رعایت کنند.
سرپرست برگزاری مسابقات گفت: باشگاه فولاد, تونل‌های ضدعفونی را حتی بیش از حد نیاز نصب کرده بود. داوران، بازیکنان و سایر عوامل جداگانه از ۳ تونل عبور می‌کردند. همچنین اقدامات خوبی برای فاصله‌گذاری اجتماعی و نصب لامپ‌های UV شده بود و در بدو ورود تب‌سنجی از همه افراد انجام شد. به طور کلی هر خواسته‌ای که شده بود به خوبی اجرا شد. اقدامات باشگاه فولاد بیش از حد انتظار راضی‌کننده بود. استقلالی‌ها هم تا حد وظایف‌شان خوب عمل کردند. ادامه این رفتار نیاز به آموزش دارد تا برای افراد عادی نشود، چرا که کشور ما هنوز با کرونا دست و پنجه نرم می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *