اخبار داغ

پاتوسی، غایب بزرگ فولادخوزستان مقابل استقلال تهران

پاتوسی، غایب بزرگ فولاد مقابل استقلال  هافبک اهل آفریقای جنوبی فولاد همچنان برای بازگشت به ایران با مشکل مواجه است. پس از تصمیم به انجام ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور، از همان روزهای ابتدایی خردادماه نیز باشگاه فولاد به دنبال برگرداندن آیاندا پاتوسی، هافبک اهل آفریقای جنوبی خود بود اما باتوجه به این که […]

اشتراک گذاری
02 تیر 1399
124 بازدید
کد مطلب : 1847

پاتوسی، غایب بزرگ فولاد مقابل استقلال

پاتوسی، غایب بزرگ فولاد مقابل استقلال

 هافبک اهل آفریقای جنوبی فولاد همچنان برای بازگشت به ایران با مشکل مواجه است.

پس از تصمیم به انجام ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور، از همان روزهای ابتدایی خردادماه نیز باشگاه فولاد به دنبال برگرداندن آیاندا پاتوسی، هافبک اهل آفریقای جنوبی خود بود اما باتوجه به این که هیچ پروازی به دلیل شیوع کرونا از آفریقای جنوبی انجام نمی شد، این بازیکن نیز نتوانست خود را برای همراهی با فولاد به ایران برساند.

باشگاه فولاد در این روزها تلاش های بسیاری برای برگرداندن پاتوسی به ایران داشته ولی تا کنون شرایط برای بازگشت این بازیکن مهیا نشده است.

روز گذشته، یکم تیرماه نیز فولادی ها امیدوار به بازگشت پاتوسی به ایران بودند که پرواز او لغو شد تا همچنان نکونام بدون پاتوسی تیمش را برای حضور در ادامه رقابت های لیگ برتر آماده کند.

پاتوسی از جمله بازیکنان تاثیرگذار فولاد در نیم فصل دوم لیگ برتر بوده است و باتوجه به سابقه حضور در استقلال تهران، برای همراهی فولاد در دیدار مقابل استقلال انگیزه بسیاری داشت ولی باتوجه به صحبت های مدیرعامل باشگاه فولاد، او دیگر به بازی این هفته فولاد مقابل استقلال نمی رسد تا پاتوسی، غایب بزرگ فولاد در آغاز رقابت این تیم در ادامه لیگ برتر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *