اخبار داغ

جذب سرمایه‌گذاری یک میلیاردی با تولید یک نوشیدنی از گیاهان دارویی

عکس دریافتی است فناوران یکی از شرکت‌های دانش‌محور مستقر در پارک علم و فناری گیلان با ایده‌ای خلاقانه با تولید نوشیدنی چای تخمیری و پروبیوتی کامبوچا توانستند یک میلیارد تومان سرمایه جذب کنند. به گزارش ایسنا، محصول این شرکت دارای خواص دارویی و گیاهی با طعم و مزه‌ای جدید است که ویژگی‌های آن دارا بودن […]

اشتراک گذاری
26 خرداد 1399
86 بازدید
کد مطلب : 1689

جذب سرمایه‌گذاری یک میلیاردی با تولید یک نوشیدنی از گیاهان دارویی
عکس دریافتی است

فناوران یکی از شرکت‌های دانش‌محور مستقر در پارک علم و فناری گیلان با ایده‌ای خلاقانه با تولید نوشیدنی چای تخمیری و پروبیوتی کامبوچا توانستند یک میلیارد تومان سرمایه جذب کنند.

به گزارش ایسنا، محصول این شرکت دارای خواص دارویی و گیاهی با طعم و مزه‌ای جدید است که ویژگی‌های آن دارا بودن انواع ویتامین‌ها و اسیدهای مفید بدن مانند اسید گلوکورونیک است که در درمان کبد چرب کمک می‌کند.

این نوشیدنی کاملاً ارگانیک بوده و هیچ مواد مضر نگهدارنده ندارد و به همین خاطر می‌تواند جایگزین بسیار خوبی برای نوشیدنی‌های صنعتی مضر موجود در بازار باشد.

نوشیدنی گیاهی تولید این شرکت فناور محصولی کاملاً جدید است و مشابه آن در بازار موجود نیست و قابل مقایسه با نوشیدنی‌هایی مانند نوشابه و عصاره مالت و آبمیوه موجود در بازار نیست، زیرا این این نوشیدنی گیاهی، طی یک سری فرایندهای تخمیری توسط پروبیوتیک‌ها و مخمر و باکتری تولید می‌شود. این محصولات دارای انواع ویتامین‌ها مانند ویتامین ث، ویتامین‌های خانواده ب، انواع اسیدهای مفید مانند اسید گلوکورونیک است.

تیم تحقیقاتی این شرکت فناور توانسته مقدار اسید گلوکورونیک را در این نوشیدنی به دو برابر مقدار موجود در نوشیدنی‌های مشابه افزایش دهد.

این شرکت تقریباً با سرمایه‌ای ۲۵۰ میلیون تومان شروع به‌کار کرد که ۱۵۰ میلیون آن سرمایه شخصی و ۱۰۰ میلیون آن از تسهیلات پارک علم و فناوری گیلان تأمین شد.

دکتر عالیزاده، مدیر شرکت دراین خصوص گفت: با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده و برای حل مشکلات تولید و حضور در بازار و افزایش سرمایه، از سوی پارک علم و فناری گیلان فردی به عنوان سرمایه‌گذار معرفی شد که با تلاش و حمایت‌های وی و با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان در برهه‌ای حساس، سرمایه‌گذاری شد و باعث تسهیل شگرف در ادامه فعالیت شرکت شد.

وی افزود: اکنون می‌توان گفت حدود یک ونیم میلیارد تومان در این شرکت سرمایه‌گذاری داشتیم و توانستیم با این میزان سرمایه، خط تولید را بصورت کاملاً اتوماتیک و کاملاً بهداشتی راه‌اندازی کنیم.

انتهای پیام

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *