اخبار داغ

ثبت‌نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد آغاز شد/ارائه تسهیلاتی برای مهمانی دانشجویان

ثبت نام نقل و انتقال نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی از امروز یکشنبه ۲۵ خرداد آغاز شده و تا ۳۱ تیرماه ادامه دارد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تجهیز نیوز، متقاضیان برای ثبت نام باید به سامانه منادا به نشانی http://monada.iau.ir مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند.ضمنا تمامی مراحل و فرایند […]

اشتراک گذاری
25 خرداد 1399
111 بازدید
کد مطلب : 1658

ثبت نام نقل و انتقال نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی از امروز یکشنبه ۲۵ خرداد آغاز شده و تا ۳۱ تیرماه ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تجهیز نیوز، متقاضیان برای ثبت نام باید به سامانه منادا به نشانی http://monada.iau.ir مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند.ضمنا تمامی مراحل و فرایند رسیدگی به درخواست های نقل و انتقال دانشجویی از طریق سامانه منادا قابل پیگیری است و لازم است متقاضیان از مراجعه حضوری به سازمان مرکزی و واحدهای دانشگاهی خودداری کنند.

با توجه شرایط خاص پیش آمده در کشور به واسطه شیوع کرونا و به منظور رضایت خاطر دانشجویان و ایجاد آرامش و رفع دغدغه های خانواده ها و جلوگیری از ترددهای بی مورد و خطرات ناشی از آن و همچنین پیشگیری از سرایت ویروس کرونا، تسهیلاتی برای مهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ در نظر گرفته شده است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، به منظور کاهش تردد دانشجویان بین محل سکونت و تحصیل و تأثیر آن در مهار کرونا، یک نیمسال مهمانی دانشجویان در تمامی مقاطع تحصیلی به شهر محل سکونت با توجه به دارا بودن شرایط عمومی مندرج در شیوه‌نامه نقل و انتقال دانشجویی، دایر بودن رشته/گرایش دانشجو در واحد دانشگاهی مقصد، تأیید عدم مغایرت محل سکونت با واحد مقصد انتخابی دانشجو و موافقت واحد دانشگاهی مبدأ و مقصد امکانپذیر است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *