اخبار داغ

تحقق ۳۱۲ عملیات تخصصی در قالب خدمات یکپارچه صنعت حفاری به چاه‌های نفت و گاز در دو ماه نخست سال

مدیر خدمات فنی شرکت ملی حفاری ایران خبر داد: تحقق ۳۱۲ عملیات تخصصی در قالب خدمات یکپارچه صنعت حفاری به چاه‌های نفت و گاز در دو ماه نخست سال مدیر خدمات فنی شرکت ملی حفاری ایران از تحقق ۳۱۲ عملیات تخصصی در قالب خدمات یکپارچه صنعت حفاری در دو ماه نخست سال خبر داد. به […]

اشتراک گذاری
21 خرداد 1399
156 بازدید
کد مطلب : 1604

مدیر خدمات فنی شرکت ملی حفاری ایران خبر داد:

تحقق ۳۱۲ عملیات تخصصی در قالب خدمات یکپارچه صنعت حفاری به چاه‌های نفت و گاز در دو ماه نخست سال

مدیر خدمات فنی شرکت ملی حفاری ایران از تحقق ۳۱۲ عملیات تخصصی در قالب خدمات یکپارچه صنعت حفاری در دو ماه نخست سال خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران مهندس فرشید قاسمی گفت: این خدمات به چاه‌های نفت و گاز در دست حفاری و یا در حال بهره برداری در مناطق نفتخیز خشکی و دریایی کشور ارایه می‌شود.

وی با این توضیح که ۱۰۰ درصد شرکت‌های بهره‌برداری نفت و گاز زیر مجموعه شرکت‌های تابع شرکت ملی نفت ایران و شماری از شرکت‌های بخش خصوصی فعال در عرصه صنعت نفت از خدمات متنوع فنی و مهندسی ملی حفاری استفاده می‌کنند، افزود: ارایه این خدمات توامان با عملیات حفاری یک امتیاز شاخص برای این شرکت در منطقه به شمار می‌آید.

قاسمی با اشاره به اینکه این شرکت آمادگی کامل برای انجام درخواست‌های شرکت‌های متقاضی در هر نقطه از مناطق نفتخیز خشکی و دریایی کشور را دارد، گفت: تحقق انجام موفق ۴۷ عملیات سیمانکاری چاه‌ها، ۳۷ عملیات آزمایش چاه با ساق مته، ۴۱ عملیات لوله گذاری چاه و ۱۴۲ مورد عملیات تزریق پذیری بخشی از اقدامات این مدیریت در دو ماه نخست سال است.

مدیر خدمات فنی شرکت ملی حفاری ایران گفت: همچنین ارایه ۲۶ مورد عملیات لوله مغزی سیار که در مواردی در تعمیر چاه‌ها جایگزین دکل حفاری می‌شود، شش مورد عملیات حفاری با هوا، پنج مورد عملیات ویژه حفاری به روش فروتعادلی (UBD) و ۱۳ مورد آزمایش بهره دهی از دیگر فعالیت‌های این مدیریت از ابتدای فروردین تا پایان اردیبهشت‌ماه سال جاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *