اخبار داغ

حاشیه جالب جلسه دبیران امر به معروف استان فارس/ وقتی امام جمعه جلسه را ترک کرد

امام جمعه شیراز پس از ایراد سخن، اعلام کرد که می خواهم معروفی را انجام دهم و اگر اجازه بدهید از خدمت شما مرخص شوم، مدعوین تعجب کردند که گفت «می خواهم عقد دو جوان را بخوانم». به گزارش خبرگزاری «حوزه» از شیراز، ستاد دبیران امر به معروف و نهی از منکر استان فارس، عصر […]

اشتراک گذاری
13 خرداد 1399
126 بازدید
کد مطلب : 1265

امام جمعه شیراز پس از ایراد سخن، اعلام کرد که می خواهم معروفی را انجام دهم و اگر اجازه بدهید از خدمت شما مرخص شوم، مدعوین تعجب کردند که گفت «می خواهم عقد دو جوان را بخوانم».

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از شیراز، ستاد دبیران امر به معروف و نهی از منکر استان فارس، عصر امروز با حضور نماینده ولی فقیه در استان، در سالن شهید دستغیب حرم مطهر شاهچراغ(ع) برگزار شد.

پس از خوش آمد گویی دبیر ستاد امر به معروف فارس و ایراد سخنرانی ۲ نفر از مسئولان، حجت الاسلام والمسلمین دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس وارد جلسه شد و نکاتی را بیان کرد.

سیاه نمایی در کشور به معنای بازی کردن در زمین دشمن است.

امربه‌معروف مسئولان باید مؤدبانه و محترمانه صورت گیرد.

سعدی شیرازی شیخ بوده و در زمینهٔ امربه‌معروف و نهی از منکر و حجاب نیز مطالب فراوانی دارد.

غزل سعدی پر از مایه‌های معرفتی، دینی و شرعی است.

۷۴ درصد از مردم موافق امر به معروف و نهی از منکر هستند.

امام جمعه شیراز پس از ایراد سخن، اعلام کرد که می خواهم معروفی را انجام دهم و اگر اجازه بدهید از خدمت شما مرخص شوم، مدعوین تعجب کردند که گفت «می خواهم عقد دو جوان را بخوانم» و سپس با خنده ای که سالن را فرا گرفته بود، جلسه را ترک کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *