اخبار داغ

تخصیص ۴۲ میلیارد تومان اعتبار نفتی به غیزانیه

بیش از ۴۲ میلیارد تومان از اعتبارات شرکت ملی نفت ایران در چهار سال اخیر به بخش‌های آبرسانی، عمران، آموزش و زیست‌محیطی غیزانیه اختصاص یافته است. به گزارش خبرنگار تجهیز نیوز، بیش از ۲۵ میلیارد تومان از این اعتبار به طرح آبرسانی و حدود ۱۷ میلیارد تومان به دیگر طرح‌ها اختصاص یافته است. شرکت ملی […]

اشتراک گذاری
13 خرداد 1399
130 بازدید
کد مطلب : 1261

بیش از ۴۲ میلیارد تومان از اعتبارات شرکت ملی نفت ایران در چهار سال اخیر به بخش‌های آبرسانی، عمران، آموزش و زیست‌محیطی غیزانیه اختصاص یافته است.

به گزارش خبرنگار تجهیز نیوز، بیش از ۲۵ میلیارد تومان از این اعتبار به طرح آبرسانی و حدود ۱۷ میلیارد تومان به دیگر طرح‌ها اختصاص یافته است.

شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب درباره طرح تأمین آب غیزانیه اعلام کرده است: طرح آبرسانی غیزانیه با اختصاص ۲۵۲ میلیارد ریال اعتبار از سوی این شرکت و شرکت ملی نفت ایران دنبال شده، به نحوی که ۱۳۲ میلیارد ریال به احداث ایستگاه پمپاژ و ۱۲۰ میلیارد ریال به احداث خط لوله جدید آب اختصاص یافته و ۱۱ دستگاه تانکر آب نیز به‌منظور توزیع روزانه ۴۰۰ هزار لیتر آب آشامیدنی اختصاص داده شده است.

بر اساس این گزارش، دیگر پروژه‌های حوزه مسئولیت اجتماعی نفت در غیزانیه نیز مشتمل بر احداث و نوسازی مدارس، احداث مرکز بهداشت، بهسازی راه‌های روستایی، فعالیت‌های زیست‌محیطی و احداث اماکن مذهبی است که برای هرکدام از آنها به ترتیب بالغ بر ۴۵ میلیارد ریال، ۱۶ میلیارد ریال، ۵۳ میلیارد ریال، ۴۵ میلیارد ریال و ۱۰ میلیارد ریال اختصاص داده شده است.

غیزانیه از توابع کلانشهر اهواز در استان خوزستان، دارای ۸۳ روستا و ۲۵ هزار نفر جمعیت است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *