اخبار داغ

آخرین وضع ۶ پروژه عمرانی در غیزانیه اهواز تشریح شد

مدیر نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز آخرین وضع پروژه‌های اجرایی و تکمیل‌شده در بخش غیزانیه اهواز در استان خوزستان را تشریح کرد. به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز به نقل از شرکت ملی نفت ایران، بابک دارابی گفت: تاکنون ۱۷۳ میلیارد ریال برای احقاق پروژه‌های آبفار، راه و شهرسازی، نوسازی مدارس و علوم پزشکی […]

اشتراک گذاری
09 خرداد 1399
185 بازدید
کد مطلب : 1092

مدیر نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز آخرین وضع پروژه‌های اجرایی و تکمیل‌شده در بخش غیزانیه اهواز در استان خوزستان را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز به نقل از شرکت ملی نفت ایران، بابک دارابی گفت: تاکنون ۱۷۳ میلیارد ریال برای احقاق پروژه‌های آبفار، راه و شهرسازی، نوسازی مدارس و علوم پزشکی خوزستان اختصاص داده شده است.

وی با تاکید بر ضرورت توجه درخور و شایسته به موضوع عمران مناطق کم برخوردار خوزستان همچون غیزانیه، به اجرای ۶ پروژه عمرانی در این منطقه اشاره کرد و افزود: پروژه‌های احداث دبیرستان و  مدرسه ابتدایی، احداث مرکز بهداشت، کمک به به‌سازی جاده‌های این منطقه و راه‌های روستایی تکمیل و در مرحله بهره‌برداری قرار دارند و هم‌اکنون پروژه احداث مجتمع آب‌رسانی به روستاهای غیزانیه با اعتبار ۱۳۲ میلیارد ریال و با مشارکت آبفای استان خوزستان در حال اجراست.

مدیر نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز با بیان این که از میان ۷۹۸ پروژه عمرانی تعریف‌شده برای استان خوزستان با اعتبار ۱۵ هزار و ۸۲۰ میلیارد ریال، تاکنون ۳۶۷ پروژه تکمیل شده و به بهره‌برداری رسیده است، گفت: ۴۳۱ پروژه باقیمانده با پیشرفت‌های فیزیکی متفاوت و بر اساس برنامه زمان‌بندی در حال پیگیری است.

دارابی تصریح کرد: تخصیص این مبلغ در راستای احقاق پروژه‌مدیر نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیزهای آموزشی، ورزشی، بهداشتی، راه و شهرسازی، آب‌رسانی، برق‌رسانی و سایر پروژه‌های خدماتی در استان خوزستان بوده است.

وی یادآور شد: پروژه ساخت مجتمع آبرسانی با مشارکت آبفای استان خوزستان در سال ۹۹، همچنان مانند سال‌های گذشته در فهرست اولویت‌های تخصیص اعتبار این مدیریت قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *