اخبار داغ

شرکت آبفای اهواز بار دیگر بدون مدیرعامل شد

صبح روز سه‌شنبه با برکناری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اهواز برای این شرکت سرپرست تعیین شد تا بار دیگر بدون مدیرعامل اداره شود. بنابر گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب اهواز با برگزاری نشستی به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور مدیرعامل شرکت مهندسی آب […]

اشتراک گذاری
30 اردیبهشت 1399
197 بازدید
کد مطلب : 684

صبح روز سه‌شنبه با برکناری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اهواز برای این شرکت سرپرست تعیین شد تا بار دیگر بدون مدیرعامل اداره شود.

بنابر گزارش پایگاه خبری تجهیز نیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب اهواز با برگزاری نشستی به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور صادق حقیقی پور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان به عنوان سرپرست شرکت آبفای اهواز نیز انتخاب شد.

رسول صالحی افزود: همچنین در این نشست یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب روستایی و شهری استان خوزستان نیز اعلام شد.

فروردین ماه سال ۹۸ در پی نارضایتی از عملکرد مدیرعامل وقت شرکت آبفای اهواز در مدیریت آب و فاضلاب در شرایط سیل برکنار و صادق حقیقی پور به عنوان سرپرست انتخاب شد، مردادماه همان سال بهنام مریدی مدیرکل سابق ثبت احوال خوزستان به عنوان مدیرعامل جدید آبفای اهواز انتخاب شد و امروز با برکناری وی حقیقی پور به عنوان سرپرست تعیین شد تا بار دیگر این شرکت بدون مدیرعامل و با سرپرست اداره شود.

قطعی مکرر آب، افت فشار، کاهش کیفیت آب در برخی نقاط و همچنین وضعیت پس زدگی های فاضلاب در شهر ازجمله انتقادات همیشگی مردم به شرکت آبفای اهواز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *